منو سایت

امروز اتفاق می افتد: قسمت ویژه رایگان TechCrunch Live در آستین، تگزاس!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
امروز اتفاق می افتد: قسمت ویژه رایگان TechCrunch Live در آستین، تگزاس!

TechCrunch Live امروز در آستین، تگزاس است. حداقل در عمل. برای نمایش امروز، ما مرکز توجه را در منطقه شگفت انگیز آستین، تگزاس روشن می کنیم. همانطور که مری آن آزودو در ارائه صحنه خود نوشت، این شهر تک شاخ ها و غول های فناوری است.

امیدواریم بتوانید به ما بپیوندید. اینجا ثبت نام کنید. رایگان است و از ساعت 12:00 اقیانوس آرام شروع می شود.

ترکیب قاتل است، اما هیچ ویترینی بدون آستین پیچ آف کامل نخواهد بود. هیئت تحریریه TechCrunch سه استارت آپ مستقر در آستین را برای رقابت برای یک فضای نمایشگاهی رایگان در TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو در اکتبر امسال انتخاب کرده است. هر شرکت چهار دقیقه برای ارائه خواهد داشت و به دنبال آن پنج دقیقه پرسش و پاسخ با داوران فوق العاده ما خواهد بود. شرکت‌ها آموزش خصوصی با تیم Startup Battlefield دریافت خواهند کرد که مسئول آموزش تمام ارائه‌های شرکت TechCrunch در مراحل اولیه، یک ویژگی کوچک TechCrunch.com و یک جدول رایگان TechCrunch Disrupt 2022 است.

TechCrunch Live یک رویداد هفتگی رایگان است که سرمایه‌گذاران، بنیان‌گذاران و استارت‌آپ‌ها را در آن شرکت می‌کند تا به کارآفرینان کمک کند تا کسب‌وکارهای بهتری را با پشتوانه ریسک ایجاد کنند. این نمایش هر چهارشنبه بعد از ظهر در اقیانوس آرام برگزار می شود و همیشه رایگان است.

دستور جلسه

6 آوریل، 12:00 – 12:35 PDT

پنل TCL با شرکای Zebra و Silverton

گورخر پیوند اولیه آستین بود. بنیانگذاران که در سال 2012 در پیتسبورگ، پنسیلوانیا تأسیس شد، توسط سرمایه‌گذاران تگزاسی، از جمله مارک کوبان و مورگان فلدگر از Silverton Partners جذب شدند و سال بعد به آستین نقل مکان کردند. در سال 2017، این شرکت پس از جمع آوری 40 میلیون دلار، کیث ملنیک را به عنوان مدیرعامل استخدام کرد و به یکی از بزرگترین استارت آپ های فناوری در آستین تبدیل شد.

  • کیت ملنیک، مدیرعامل The Zebra
  • مورگان فلایگر، شریک مدیریت، شرکای سیلورتون
  • توسط ویرایشگر مدیریت TechCrunch مت برنز مدیریت می شود

12:35 – 13:00 PDT

نحوه افزایش سرمایه اولیه در آستین

آستین به سرعت در حال تبدیل شدن به مرکزی برای استارت آپ های در مراحل اولیه است، و تعداد انگشت شماری از شرکت ها وجود دارند که چک می نویسند تا این شرکت ها را از کار بیاندازند. از سه نفر از بهترین سرمایه گذاران در منطقه آستین در مورد استراتژی های سرمایه گذاری آنها و بهترین راه برای جلب توجه آنها بشنوید.

  • کریشنا سرینیواسان، یکی از بنیانگذاران، LiveOak Venture Partners
  • سارا تی برند، موسس، شریک عمومی، سرمایه گذاری واقعی ثروت
  • برایان چمبرز، رئیس کارخانه کپیتال
  • توسط گزارشگر ارشد TechCrunch، مری آن آزودو

13:00 – 13:30 PDT

TC City Spotlight Pitch off

ثبت نام کن! سه استارت آپ مستقر در آستین شرکت خود را به صورت زنده به گروهی از سرمایه گذاران و کارکنان TechCrunch معرفی خواهند کرد. شرکت ها چهار دقیقه فرصت دارند تا زمین بازی خود را ارائه دهند و برنده یک فضای نمایشگاهی در TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو دریافت می کند.

  • کریشنا سرینیواسان، یکی از بنیانگذاران، LiveOak Venture Partners
  • سارا تی برند، موسس، شریک عمومی، سرمایه گذاری واقعی ثروت
  • برایان چمبرز، رئیس کارخانه کپیتال

داستان های بیشتر از آستین، تگزاس را بخوانید!