منو سایت

امروز استودیو خلاق اپل در هفت شهر جدید راه اندازی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
امروز استودیو خلاق اپل در هفت شهر جدید راه اندازی خواهد شد

اپل اعلام کرده است که طرح امروز خود را در استودیو خلاق اپل به هفت شهر جدید از جمله برلین، میامی، میلان، نشویل، سیدنی، تایپه و توکیو گسترش خواهد داد. او همچنین برای دومین بار به بانکوک، پکن، شیکاگو، لندن، نیویورک، پاریس و واشنگتن دی سی بازخواهد گشت. در مجموع این برنامه به 14 شهر خواهد رسید.

تمام جلسات جدید رایگان و برای عموم آزاد است. با این حال، هر کلاس در هر مکان در دسترس نیست. ثبت نام در apple.com/today در دسترس است.

این برنامه توسعه یافته راهنمایی برای ایجاد شغل، آموزش، منابع و برنامه‌های آموزشی کاملاً جدید در زمینه طراحی اپلیکیشن، پادکست، تولید صوتی فضایی و فیلم‌سازی را برای هنرمندان جوان بیشتری از جوامع کم‌نمایش در سراسر جهان فراهم می‌کند.

اگرچه کلاس های مختلف توسط اپل تحت فشار قرار می گیرند، هر جلسه عمومی در هر مکانی در دسترس نخواهد بود. به عنوان مثال، یک برنامه طراحی اپلیکیشن جدید تنها در شعبه های اپل استور در نیویورک میزبانی خواهد شد. در ضمن دوره های هنر و طراحی فقط در میلان و تایپه برگزار می شود. میامی و واشنگتن کتاب و داستان سرایی خواهند داشت. برلین، نشویل، شیکاگو و پاریس این برنامه را برای موسیقی، رادیو و پادکست ارائه خواهند کرد. و لندن، سیدنی، پکن، توکیو و بانکوک محل برگزاری دروس عکاسی، فیلم و تلویزیون خواهند بود.

امروز استودیو خلاق اپل در هفت شهر جدید راه اندازی خواهد شد

اعتبار تصویر: سیب

هدف Today at Apple Creative Studios ترویج آموزش خلاق برای جوانانی است که در تلاش برای یافتن کلاس های مشابه در جاهای دیگر هستند. این ابتکار شرکت کنندگان را با مربیان اپل و همچنین بیش از 30 شریک غیرانتفاعی جامعه که در زمینه هایی مانند کتاب و داستان سرایی، طراحی اپلیکیشن، رادیو و پادکست، عکاسی، فیلم و تلویزیون تخصص دارند، مرتبط می کند. این برنامه ها برای تجلیل از مهارت ها و استعدادهای خلاقانه ای طراحی شده اند که به طور بالقوه می توانند تغییرات اجتماعی را در هر جامعه ای تقویت کنند.

Deirdre O’Brien، معاون ارشد خرده فروشی + مردم اپل، در بیانیه ای گفت: “فروشگاه های ما مدت هاست که بستری برای نمایش استعدادهای بزرگ هنرمندان محلی فراهم کرده اند و تیم های خرده فروشی ما مفتخر هستند که در حمایت از خلاقیت در داخل نقش دارند. جوامع خود را و ایجاد مکانی که در آن همه خوش آمدید. ما از Apple Creative Pro، اعضای تیم خرده‌فروشی و شرکای محلی خود بسیار سپاسگزاریم که با هم این امکان را برای ما فراهم می‌کنند تا دسترسی به آموزش رایگان هنری و راهنمایی را به جوامع بیشتری گسترش دهیم.

سال گذشته بیش از 400 جوان در برنامه‌نویسی Creative Studios شرکت کردند و برخی از سازندگان توانستند خلاقیت‌های خود را در Apple Music، Apple Books و جاهای دیگر در اکوسیستم اپل به نمایش بگذارند.

من مفتخر بودم که اشتیاقم به فناوری اپل و داستان سرایی را با این جوانان به اشتراک بگذارم. فناوری از سنین پایین وارد زندگی من شد و مسیر من را به کلی تغییر داد. امید من برای این نویسندگان منتشر شده این است که به روایت داستان های زندگی خود ادامه دهند. رودی پی، پروفسور خلاق اپل در کتابخانه کارنگی اپل در واشنگتن، گفت: جهان به دیدگاه آنها نیاز دارد.

اپل جلسات آموزشی جدیدی را در فروشگاه راه اندازی می کند، از جمله دوره های پیشرفته، نمایشگاه ها، آزمایشگاه ها و موارد دیگر