منو سایت

امشب: صرفه جویی از قیمت اولیه برای مجوزهای TechCrunch Disrupt

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
امشب: صرفه جویی از قیمت اولیه برای مجوزهای TechCrunch Disrupt

مردم امشب شب است پنجره شما برای صرفه جویی در یک چدار جدی – تا سقف 1500 دلار – از گذرگاه های TechCrunch Disrupt در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، در 18 تا 20 اکتبر، در حال بسته شدن است. وقتی این کار را می کند، قیمت ها بالا می رود. پس انداز کردن پول خوب است و واقعاً بسیار ساده است.

کارت خود را امروز، 3 ژوئن، قبل از خرید بخرید مهلت در ساعت 23:59 (PDT) به پایان می رسد. هزینه ورودی شامل یک روز جایزه آنلاین، 21 اکتبر است. نظر تازه‌ای از یک تحلیلگر از Disrupt Desk خواهید شنید، در بحث‌های میزگرد شرکت می‌کنید و تکرارهای ارائه‌های زنده را تماشا می‌کنید.

TC Disrupt مادر همه رویدادهای TechCrunch است. این 3 روز پر از برنامه نویسی در سراسر طیف استارتاپ های فناوری است. اینجا جایی است که بیش از 10000 عضو از جامعه استارت‌آپ‌های اولیه – بنیان‌گذاران، سرمایه‌گذاران، مهندسان، رهبران، نمادهای فناوری، سازندگان و تکان‌دهنده‌ها – برای شروع، یادگیری، اتصال، سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاری می‌آیند.

اگر در مورد تحقق رویاهای استارتاپی خود جدی هستید (و ما هرگز استارت آپی را ندیده ایم)، در مورد رفتن به Disrupt جدی باشید – این یک انکوباتور غول پیکر برای فرصت ها و موفقیت است.

بله، ما کمی مغرضانه هستیم، اما این بدان معنا نیست که اشتباه می کنیم. به آنچه سه نفر از همکارانتان در مورد تجربه TechCrunch Disrupt گفتند گوش دهید.

سه مزیتی که از رفتن به Disrupt به دست آوردم، ارائه محصولم به افرادی بود که در غیر این صورت آن را نمی دیدند. شبکه‌سازی با سرمایه‌گذاران، مربیان، مشاوران و مشتریان بالقوه، و در نهایت، صحبت با کارآفرینان و بنیان‌گذاران دیگر و یادگیری آنچه برای ارتقای شرکت‌هایشان از زمین لازم است. – فلیسیا جکسون، مخترع و بنیانگذار CPR Wrap.

“من عاشق دیدن تعداد زیادی از بنیانگذاران، مدیران عامل و مهندسان زن در Disrupt هستم. TechCrunch تنوعی را در بر می گیرد که در دنیای استارت آپ ها چندان نمی بینید. – جسیکا مک لین، مدیر بازاریابی و ارتباطات، Infinite-Compute.

می‌خواستم از زمانم در Disrupt نهایت استفاده را ببرم. من با تقسیم کردن زمانم بین Startup Battlefield، سخنرانان در صحنه اصلی و ارائه‌ها با دستورالعمل‌هایی برای بنیان‌گذاران مرحله TechCrunch + چیزهای زیادی یاد گرفتم. – JC Bodson، بنیانگذار و مدیر عامل Arbitrage Technologies.

TechCrunch Disrupt از 18 تا 20 اکتبر در سانفرانسیسکو با یک روز آنلاین در 21 اکتبر برگزار می شود. بازگشت سرمایه فوق العاده ای به هر قیمتی ارائه می دهد، اما چرا باید بیشتر پرداخت کرد؟ قیمت ها امشب افزایش می یابد. از سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید و کارت خود را قبل از ساعت 11:59 شب (PDT) امشب خریداری کنید. ما بی صبرانه منتظر دیدن شما در سانفرانسیسکو هستیم!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش TechCrunch Disrupt است؟ با تیم فروش حامی ما از طریق تماس بگیرید این فرم را پر کنید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’) if (iframe) {iframe.onload = function () {in iframe.post. ‘frame_id’: ‘wpcom-iframe-088e45f6eab558a21a147cdc3ae12365’}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} = // تابع اندازه خودکار سند (تابع اندازه سند خودکار var. CreateElement (‘a’)؛ origin.href = e.origin؛ // اگر ‘tcprotectedembed.com’ مبدا پیام را بررسی کنید! = = بررسی کنید که پیام در قالبی است که انتظار داریم اگر (‘object’! == type of e.data || undefined === e.data.msg_type) بازگشت؛ switch (e.data) .msg_type) ‘case’ poll_size: answer ‘ : var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id)؛ if (iframe &&’ ‘=== iframe.width) iframe.width = “100%”؛ (iframe && ” === iframe.height ) iframe.height = parseInt (e.data.height)؛ بازگشت؛ پیش‌فرض: بازگشت؛}} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window. addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false);} else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse);}} if (document.readyState === ‘completed’) {func.apply (); / * بی نهایت اسکرول compat * /} e lse if (document.addEventListener) (document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) ‘onreadystatechange’, func); }}) ();