منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • انتخابات اتحادیه کارگران آمازون استیتن آیلند برای ماه آینده برنامه ریزی شده است

انتخابات اتحادیه کارگران آمازون استیتن آیلند برای ماه آینده برنامه ریزی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
انتخابات اتحادیه کارگران آمازون استیتن آیلند برای ماه آینده برنامه ریزی شده است


اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، در پایان ماه آینده، کارگران مرکز اجرای آمازون در استاتن آیلند، رأی گیری اتحادیه ای را که مدت ها انتظارش را می کشید برگزار می کنند. انتخابات شخصی به طور آزمایشی برای 25 تا 30 مارس برنامه ریزی شده است، که مصادف است با اوج رای گیری مجدد از طریق پست در انبار شرکت در بسمر، آلاباما.

کریستین اسمالز، کارمند سابق انبار JFK8 در ایالت نیویورک و رئیس فعلی اتحادیه کارگری آمازون، اذعان کرد که آمازون با شورای ملی کار در مورد انتخابات به توافق رسیده است. این شرکت فرآیند را با کارمندان از طریق پیامک تأیید کرد، در حالی که آنها را تشویق کرد که بیش از یک ماه قبل رای “نه” کنند.

این آغاز چیزی است که مطمئناً یک تقویت تهاجمی ضد اتحادیه برای غول خرده فروشی خواهد بود. آمازون قبل از انتخابات آوریل گذشته از تاکتیک های تهاجمی استفاده کرد. در نهایت، عواملی مانند صندوق پست و علائم رای مخالف برای تأیید اعتراض اتحادیه به خرده‌فروشی‌ها، عمده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و تحمیل انتخابات بعدی فوق‌الذکر کافی بود. انتخابات استاتن آیلند اوج سال ها فشار کارکنان JKF8 است.

در سال 2020، با اعتراض کارمندان به شرایط به عنوان کارگران کلیدی در طول موج اول همه‌گیری کووید-19 در نیویورک، همه چیز در این انبار بزرگ تب برانگیخت. دستیار مدیر در آن زمان، اسمالز روزی که او راهبری می کرد، اخراج شد. این شرکت او را به نقض پروتکل های امنیتی COVID متهم کرد. ظاهراً این شرکت مدت کوتاهی پس از آن کمپینی را علیه اسمالز راه اندازی کرد.

در ماه اکتبر، اتحادیه کارگران آمازون پیش از این خواستار برگزاری انتخاباتی شده بود که تمامی انبارهای استیتن آیلند این شرکت را شامل شود، اما در نهایت به دلیل کمبود امضا از آن خارج شد. در عوض، این انتخابات اخیر به طور خاص بر JFK8، بزرگترین مرکز عملکرد در همسایگی متمرکز شده است. در ماه دسامبر، کارگران مراکز در شیکاگو به عنوان بخشی از افزایش کارگران در برابر شرایط انبار، خروج خود را ترتیب دادند.

نمادی که به طور مؤثر دو صدای اصلی را در بخش‌های مختلف کشور در کنار هم نگه می‌دارد، بدون شک از آمازون که مدت‌هاست با سازمان‌دهی اتحادیه‌ها مخالفت می‌کند، سال‌ها پوشش منفی را دفع می‌کند و اصرار دارد که با کارگران در مراکزش عادلانه رفتار شود، فرار کرده است. هفته های منتهی به هر دو بدون شک با آتش بازی های زیادی ادامه خواهد یافت – به خصوص با انتخابات نیویورک که شخصاً برگزار می شود.

برای نظر بیشتر با آمازون، ALU و NLRB تماس گرفتیم.