منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • انویدیا یک محصول نقشه برداری برای صنعت خودروهای خودمختار راه اندازی کرده است

انویدیا یک محصول نقشه برداری برای صنعت خودروهای خودمختار راه اندازی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
انویدیا یک محصول نقشه برداری برای صنعت خودروهای خودمختار راه اندازی کرده است

انویدیا پلتفرم نقشه برداری جدیدی راه اندازی کرده است که تا سال 2024 نقشه برداری از زمین بیش از 300000 مایل از جاده ها را در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا به صنعت خودروهای خودمختار پوشش می دهد. موسس و مدیر عامل جنسون هوانگ در رویداد روز سه شنبه شرکت GTC گفت.

این پلتفرم که Drive Map نام دارد، با هدف ارائه سطوح بالایی از رانندگی خودکار است. Drive Map نه تنها برای مشتریان فعلی Nvidia باز است، بلکه مکمل راه حل های موجود این شرکت برای صنعت AV است.

در همان رویداد، این شرکت نسل بعدی Drive Hyperion، سنسور و جعبه ابزار محاسباتی خودران انویدیا را معرفی کرد که توسط مرسدس، ولوو، JiDu و سه‌شنبه BYD و Lucid Motors برای ارائه انواع عملکردهای رانندگی هوشمند و کمک رانندگی پیشرفته استفاده می‌شود.

شرکت های AV مانند TuSimple، WeRide، Zoox و DeepRoute.ai نیز مشتریان Hyperion هستند.

Drive Map نتیجه خرید انویدیا DeepMap، یک شرکت نقشه برداری با وضوح بالا، در سال گذشته است. این ابزار با ترکیب نقشه دقیق DeepMap با داده های نقشه برداری ناشناس جمع آوری شده از تمام وسایل نقلیه با استفاده از معماری Hyperion انویدیا، دقت در سطح سانتی متر را فراهم می کند. ابزار نقشه برداری دارای سه لایه محلی سازی است – دوربین، لیدار و رادار – برای تامین مازاد مورد نیاز برای استقلال.

تمام داده های بازیابی شده از مشتریان انویدیا به طور مداوم در فضای ابری در حین حرکت وسایل نقلیه بارگذاری می شود. سپس در Omniverse انویدیا، پلتفرم باز این شرکت که برای همکاری مجازی و شبیه‌سازی واقعی فیزیکی دقیق طراحی شده است، جمع‌آوری و بارگذاری می‌شود و برای به‌روزرسانی نقشه استفاده می‌شود تا وسایل نقلیه بتوانند به مکان مناسب دست یابند. در این فرآیند، انویدیا می تواند ردپای نقشه برداری خود را سریعتر مقیاس کند.

علاوه بر این، Omniverse از ابزارهای تولید محتوای خودکار برای ایجاد یک نقشه دقیق استفاده می‌کند، که سپس به یک محیط شبیه‌سازی تبدیل می‌شود که می‌تواند با Nvidia Drive Sim، یک پلت فرم شبیه‌سازی سرتاسر برای وسایل نقلیه خودران، استفاده شود.