منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اوبر برای مبارزه با کمبود راننده و قیمت های بالا، تاکسی های نیویورک را فهرست می کند

اوبر برای مبارزه با کمبود راننده و قیمت های بالا، تاکسی های نیویورک را فهرست می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اوبر برای مبارزه با کمبود راننده و قیمت های بالا، تاکسی های نیویورک را فهرست می کند

اگر نمی توانید آنها را بشکنید، به آنها ملحق می شوید؟ هنگامی که اوبر آماده منسوخ کردن سیستم تاکسی بود، به توافق رسید که همه تاکسی های نیویورک را در برنامه خود فهرست کند. در اواخر بهار امسال، مسافران نیویورکی می‌توانند مستقیماً از برنامه‌های Uber خود، تاکسی‌ها را جستجو کنند و به شرکت در مقابله با کمبود راننده و افزایش قیمت‌ها کمک کنند.

کانر فرگوسن، سخنگوی اوبر از طریق ایمیل به TechCrunch گفت: “همکاری ما با صنعت تاکسی در سراسر جهان متفاوت به نظر می رسد، و همانطور که به پنج سال آینده نگاه می کنیم، قویاً معتقدیم که هیچ دنیایی وجود ندارد که تاکسی و اوبر به طور جداگانه وجود داشته باشند.” «برای هر دو طرف چیزهای زیادی برای به دست آوردن وجود دارد. تاکسی ها به ما کمک می کنند تا بازارهای جدید را باز کنیم. در واقع، اکنون محصول اصلی ما در مکان هایی مانند هنگ کنگ و ترکیه است.

این مشارکت با ادغام نرم افزار Uber با نرم افزار تاکسی موجود از شرکت هایی مانند CMT و Curb که 14000 تاکسی را در شهر نیویورک اداره می کنند، کار می کند. طبق گزارش‌های وال استریت ژورنال، تاکسی‌های اوبر تقریباً به قیمت یک Uber X معمولی خواهند بود. رانندگان تاکسی که مسافران اوبر را سوار می‌کنند، همان نرخی را دریافت می‌کنند که رانندگان استاندارد Uber دریافت می‌کنند – پرداخت آنها بر اساس حداقل زمان و مسافت تعیین می‌شود. اما اوبر از معیارهای مختلفی برای محاسبه کرایه تاکسی استفاده می کند. بنابراین رانندگان تاکسی می توانند سود مورد انتظار خود را قبل از پذیرش مسافر Uber ببینند، احترامی که اوبر برای رانندگان فعلی خود اعمال نمی کند. طبق گزارش‌های سرمایه‌گذاران، اوبر حدود 20 درصد هزینه می‌گیرد، اما اوبر شرایط معامله‌اش با کمیسیون تاکسی‌ها و لیموزین نیویورک، از جمله اینکه چه نوع کاهشی از سفر تاکسی کسر می‌شود، فاش نکرده است.

رانندگان تاکسی در سراسر جهان نسبت به گسترش تجارت های اشتراک گذاری سفر مانند اوبر اعتراض کرده اند. در فرانسه، این شرکت زمانی با ضرر کار می کرد تا مشتریان و رانندگان را از زیرساخت های موجود دور کند. این مدل کلی انباشت بدهی با قیمت پایین ادامه یافت تا زمانی که شرکت در سه ماهه سوم سال 2021 به سود کمی دست یافت، اگرچه هنوز 2.4 میلیارد دلار از دست داد. تصمیم برای کار با رانندگان تاکسی در خارج از کشور موفقیت آمیز بوده است – اوبر با تامین کنندگان تاکسی در کشورهایی مانند اسپانیا، کلمبیا، اتریش، آلمان، کره جنوبی و سایر کشورها شراکت دارد – بنابراین جای تعجب نیست که این شرکت این کار را در یکی از بهترین های خود امتحان کند. بزرگترین بازارهای ایالات متحده

اوبر دستورالعمل های درآمدی را برای سه ماهه اول با حرکت دوباره جهان افزایش می دهد