منو سایت

اورا میلیونمین حلقه خود را می فروشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اورا میلیونمین حلقه خود را می فروشد

ما اعداد بزرگ و گرد را اینجا در دنیای سخت افزار دوست داریم. زدن یک میلیون از همه شاهکار چشمگیر است، به غیر از حلقه های هوشمند 399 میلیون دلاری. هنوز خیلی زود است که فرض کنیم اورا فضای پوشیدنی را برای همیشه متحول کرده است، اما در زمانی که همه چیز حول فاکتور شکل ساعت هوشمند – و به ویژه یک ساعت هوشمند خاص – آهسته شده است، باید توجه داشت زمانی که یک کسب و کار نوپا وارد صحنه می شود تا تکان بخورد. همه چیز

به جرات می‌توان گفت که اورا از جمله استارت‌آپ‌هایی بود که با وجود هزینه‌های بالا، توانست از همه‌گیری رونق بگیرد. این دستگاه یک ردیاب تناسب اندام کمتر از یک مانیتور سلامت است. ردیابی عملکردهای حیاتی او و فاکتور فرم محجوب باعث شده تا شرکت با تعدادی از لیگ های ورزشی از NBA گرفته تا NASCAR معامله کند. چندین انگشت با نمایه بالاتر وجود دارد که شما می خواهید محصول خود را روی آنها قرار دهید.

این همکاری ها با برخی تحقیقات در مورد مواردی مانند نظارت بر دمای داخلی محصول به خوبی پیش می رود. در اواخر سال 2020، نیچر مطالعه‌ای را با عنوان «امکان سنجی نظارت مستمر تب با استفاده از دستگاه‌های پوشیدنی» منتشر کرد که نشان می‌دهد چگونه می‌توان از این دستگاه برای تشخیص تغییرات دمای بدن – و بالقوه تشخیص زودهنگام عفونت کووید- استفاده کرد.

این شرکت همچنین از اخبار امروز برای برجسته کردن ردیابی خواب دستگاه استفاده می‌کند – چیز دیگری که بسیاری از ما بدون شک زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آن کمی بیش از دو سال پس از تغییر جهان و توانایی ما برای خوابیدن در شب کرده‌ایم.

مایکل چاپ، مدیر عملیاتی، در یک پست وبلاگی گفت: “اورا اولین وسیله پوشیدنی بود که روی خواب تمرکز کرد، زیرا از روز اول می دانستیم که چقدر بر سایر جنبه های سلامتی ما تأثیر می گذارد.” “و آنچه را که اندازه گیری می کنیم، می توانیم بهبود دهیم. مطالعات ارتباط مستقیم بین بی خوابی مزمن و بیماری را نشان می دهد. خواب خوب تقریباً تمام جنبه های زندگی از جمله ایمنی، بهره وری و سلامت روان را بهبود می بخشد.

اورا نه اولین حلقه هوشمند بود و نه آخرین. این انگیزه تا حد زیادی او را شکست داده است، اگرچه شرکت از زمان انتقال از ردیابی سلامت به داده های بیومتریک در بحبوحه همه گیری (حداقل در زمان اشتباه) تا حد زیادی سکوت کرده است. از آن زمان، شرکت هایی مانند Movano و Circular ادغام شدند به این امید که برخی از علاقه های تازه کشف شده را در یک فاکتور شکلی که در ابتدا نتوانست شتاب بیشتری به دست آورد (برای ثبت، من هنوز یک نوع حلقه نیستم) جلب کنند. با توجه به کشف اخیر برخی از پتنت های منتشر شده، گفته می شود Fitbit متعلق به گوگل در حال کار بر روی حلقه خود است.

اورا همچنین نقدهای منفی دریافت کرد. همانطور که در یک بررسی مثبت از Ring 3 اشاره کردم، این شرکت اخیراً برخی از شاخص های کلیدی را برای اشتراک ماهانه پشت دیوار پولی منتقل کرده است. قابل درک است که قورت دادن این قرص برای برخی پس از پرداخت هزینه سخت افزار بالا دشوار است. اگرچه – حداقل تا کنون – به نظر می رسد که چنین دفعی در پس زمینه بررسی های خوب و سر و صدای عمومی تأثیری بر رشد جامد ندارد.