منو سایت

اولتیماتوم و فین تک اجتماعی بیش از آنچه فکر می کنید مشترک هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اولتیماتوم و فین تک اجتماعی بیش از آنچه فکر می کنید مشترک هستند

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم. این هفته مرحله اولیه TechCrunch بود، بنابراین ناتاشا و الکس ما با هم جمع شدیم – شخصا! – برای اولین بار ضبط قسمت. تماس بگیرید رحمت برای اینکه به نحوی به ما کمک می کند تا یک ساختار فنی را در میانه یک رویداد فروخته شده درک کنیم.

  • ما تاکنون با خلاصه‌ای از مراحل اولیه TechCrunch شروع کرده‌ایم، اما هفته آینده برای پست‌های هر پانل، TechCrunch + را ببینید. نکته برای شنوندگان حرفه ای: از کد “EQUITY” برای تخفیف قابل قبول در اشتراک TechCrunch + خود استفاده کنید.
  • سپس، البته، به ایلان ماسک، که هنوز در مورد آخرین اصلاح خود، توییتر، خبر می دهد، روی آوردیم. این بار با این واقعیت هدایت شدیم که او سعی می کرد کل آن لعنتی را بخرد.
  • Deel این خبر را با یک عدد ARR منتشر کرد که در واقع مقداری وزن پشت آن بود، که باعث شد بیشتر در مورد شرط‌بندی کار از راه دور فکر کنیم.
  • ما مجبور شدیم در مورد Braid صحبت کنیم، یک شرکت جدید فین‌تک اجتماعی که می‌خواهد کیف پول‌های مشترک را آسان‌تر کند. ما بدون سکه وارد فرهنگ کریپتو شدیم و وقتی شروع به ورود به Love is Blind و The Ultimatum کردیم، تغییر کرد.
  • در نهایت، ما نمایش را با آخرین اقدام SoftBank به پایان رساندیم: جدا کردن صندوق LatAm خود در مراحل اولیه به یک شرکت جدید به نام Upload Ventures.

و با آن ما دوشنبه صبح برمی گردیم. به زودی چت کنید

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران