منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اولین استخدام Precursor Ventures به تازگی از هم جدا شده است تا شرکت سرمایه گذاری خود را راه اندازی کنید

اولین استخدام Precursor Ventures به تازگی از هم جدا شده است تا شرکت سرمایه گذاری خود را راه اندازی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اولین استخدام Precursor Ventures به تازگی از هم جدا شده است تا شرکت سرمایه گذاری خود را راه اندازی کنید

سیدنی توماس، که اولین کارمند Precursor Ventures بود، یک صندوق در مراحل اولیه و اولیه که برای اولین بار از بنیانگذاران حمایت می کند، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر خود را راه اندازی کرد. این سرمایه گذار از یک مدیر اصلی در شرکتی که شش سال پیش به آن ملحق شده بود به یک شریک مستقل در پشت یک شرکت جدید و بدون نام تغییر می کند. جابجایی ممکن است مانند یک جهش در این محیط به نظر برسد – زیرا سرمایه گذاران تحت حمایت نهادی هشدار می دهند که مدیران صندوق های نوظهور با توجه به مسدود شدن LP برای جمع آوری وجوه اولیه با مشکل مواجه خواهند شد – اما توماس مخالف است.

توماس به TechCrunch گفت: “من فکر می کنم ایجاد یک صندوق در هر محیطی دیوانه کننده است.” “من به بسیاری از بحث ها توجه زیادی نکردم زیرا اخیراً فهمیدم که بازارهای اولیه هیچ ارتباط صفری با کل بازار سهام ندارند. و شاخص‌سازی یا اصلاح بیش از حدی که در بازار سهام رخ می‌دهد واقعاً برای سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه منطقی نیست.»

توماس از بیان اینکه چه نوع سرمایه ای را جمع آوری می کند – 506 (c) یا 506 (b) – یا میانگین اندازه چک او ممکن است چگونه باشد خودداری کرد. شرکت او هنوز وب‌سایت یا نامی ندارد، اما او چند ماه آینده را قبل از باز کردن صندوق ورودی سرمایه‌گذاری در حالت پیش‌نویس سپری خواهد کرد.

اگرچه کنسرت جدید او ظاهراً هنوز در مراحل اولیه است، توماس بر روی پر کردن شکافی که در طول 6 سال – و تجربه در 250 شرکت – در Precursor متوجه شد، تمرکز خواهد کرد. او می خواهد صندوقی بسازد که از بنیانگذاران در مرحله پیش شارژ حمایت کند و سپس آنها را در مرحله راه اندازی دو برابر کند.

او گفت: “به نظر خیلی عادی می رسد، اما اینطور نیست.” «بسیاری از شرکت‌های دیگر و شرکت‌های چند مرحله‌ای، پیش‌بارگذاری یک برنامه پیش‌آهنگی را برون‌سپاری می‌کنند، بنابراین شرکای که واقعاً بودجه دارند، چندان درگیر زندگی روزمره بنیان‌گذاران نیستند.» این واقعیت به این معنی است که بسیاری از استارت‌آپ‌هایی که می‌توانند به شرکت چند مرحله ای برای اولین بازرسی های خود، آنها در دریا گم می شوند، زیرا شرکای ارشد در واقع برای تامین بودجه بیشتر با آنها تماس نمی گیرند. سرمایه گذار معتقد است که بنیانگذاران به دنبال شریکی با اعتقاد بالا، یک شروع اولیه هستند که علاقه مند به رهبری معامله بعدی باشد. او افزود: “و با توجه به آنچه در چشم انداز دیدم… جدید است.”

ما معتقدیم که بنیانگذاران به اطلاعات سریع در مورد بازار نیاز دارند

هنوز زود است که بگوییم آیا شرکت توماس با کارفرمای سابق خود رقابتی است یا خیر. بسیاری از جزئیات هنوز در حال روشن شدن هستند، اما مانند Precursor، بر سرمایه گذاری برای اولین بار و کارآفرینان در مراحل اولیه تمرکز دارد. شرکت آینده می تواند با انتخاب عمودی خاص، جغرافیا یا مبدأ بنیانگذار به عنوان تمرکز اولیه، به وضوح متمایز شود. با توجه به ارزشش، او در حال کار بر روی یک پایان نامه در سال 2017 در مورد شرکت هایی است که به افراد واقعی آزادی عمل بیشتری در طول زندگی خود می دهند. (افراد واقعی نام خوبی برای یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز هستند).

توماس استخدام شد چارلز هادسون، بنیانگذار Precursor Ventures، در سال 2016 پس از فارغ التحصیلی از مدرسه بازرگانی هاس در برکلی. هادسون از اظهار نظر خودداری کرد، اما قبلاً به TechCrunch در مورد علاقه توماس به کار عملیاتی برای ساده کردن وجوه GP انفرادی، حتی زمانی که شرکت کمتر از 5 میلیون دلار سرمایه متعهد را مدیریت می کرد، گفت. امروز، Precursor ده‌ها میلیون سرمایه برای حمایت از استارت‌آپ‌های دیگر جمع‌آوری کرد و توماس، که به عنوان کارآموز شروع به کار کرد، کتاب بازی خود را در جای دیگری گسترش می‌دهد.

او با اشاره به شرکای محدودی که در اولین ملاقاتش در Precursor با آنها صحبت کرد، گفت: «این احساس را شبیه به گرد هم آوردن انتقام‌جویان می‌کند. من با همان افرادی که شش سال پیش با آنها کار کردم تماس می‌گیرم و از حمایت و حسن نیتی که دریافت کرده‌ام کاملا تحت تأثیر قرار گرفته‌ام.»

این سرمایه‌گذار می‌گوید که همیشه می‌خواسته یک صندوق ایجاد کند، اما تنها در سال 2020 دید که موانع ورود به سرمایه‌گذاری در واقع به میزان قابل توجهی در حال کاهش است. “تغییر ریشه ای” در این سرمایه گذاری، همانطور که توماس در یک نشریه توصیف می کند، با اخبار بزرگ – مانند اولین صندوق سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری سیاهپوستان به بزرگترین شرکت مستقر در زنان – و همچنین افزایش نرم افزار از شرکت هایی مانند Carta برجسته شد. , Angellist, Flow, Allocate, Recast, Raise, Bridge, Coolwater, Strut و دیگران.

با توجه به عدم تنوع در صفوف شرکا در اکوسیستم ریسک گسترده تر، حرکت توماس معنی بیشتری دارد. علیرغم پیشرفت، نقش ها در این تلاش بیشتر و بیشتر و به طور عمدی و در طول زمان نامشخص است. هر صندوق ممکن است دارای اصول، سرمایه گذاران، شرکا، سرمایه گذاران عمده و سرمایه گذاران ارشد باشد. بسته به صندوق، هر فرد می تواند به سادگی زیر پوشش یک “شریک” برود و آن را یک روز بنامد. توماس مجبور شد به خط شراکت در Precursor بپیوندد – او دو سال است که معاملات را در آنجا انجام می دهد – اما او به جلو می پرد تا با استقلال سرمایه گذاری و قدرت تصمیم گیری خود شغلی را شروع کند. توماس به نقش شریک ریسک در Precursor ادامه خواهد داد. او گفت که این نقش به این معنی است که می تواند به جلسات مکرر با بنیانگذاران پایبند بماند، اما از اظهار نظر در مورد اینکه آیا در حقوق پرکورسر باقی خواهد ماند یا رابطه مالی او با شرکت چگونه خواهد بود، خودداری کرد.

«یک بار شروع کردم [investing]توماس در طول مصاحبه گفت: “در انرژی ویرجو، من نمی توانستم از فکر کردن به آن دست بردارم.” بنابراین تصمیم گرفتم وارد آن شوم.»

Sequoia جدیدترین شرکت VC است که به شما می گوید رکود را جدی بگیرید