منو سایت

اوه، من فکر می کنم آنها بلاک چین را شکستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اوه، من فکر می کنم آنها بلاک چین را شکستند

سلام و خوش آمدید به واکنش زنجیره ای پادکستی که در آن ما آخرین اخبار، درام و روندهای رمزنگاری را باز می کنیم و توضیح می دهیم، آنها را بلوک به بلوک برای کنجکاوی های رمزنگاری تجزیه می کنیم.

در قسمت این هفته، درباره فروش مجازی زمینی صحبت کردیم که (به طور موقت) زنجیره بلوکی را شکست. کاهش بدنام در NFT آزمایشگاه یوگا، به بیان ملایم، آشفته بود. مصرف کنندگان در سال 2017 به گونه ای به فروش هجوم آوردند که گویی این یک نزول عالی بود و کل شبکه اتریوم را در اختیار گرفت و منجر به بسیاری از تراکنش های ناموفق و هزینه های گزاف گاز شد. ما توضیح دادیم که چه چیزی اشتباه رخ داده است و برخی از تئوری‌های توطئه (بالقوه؟) را در مورد شکستی که به نظر می‌رسد هر بار که یک رویداد بزرگ در دنیای وب 3 اتفاق می‌افتد رخ می‌دهد، بررسی کردیم.

سپس برخی اخبار مهم از اینترنت غیرمتمرکز OG – ویکی‌پدیا – را بررسی کردیم که تصمیم به رد کمک‌های ارزهای دیجیتال گرفت و در مورد مناقشه بین تنظیم‌کننده‌ها و ارزهای دیجیتال صحبت کردیم که این هفته پس از یک تغییر عمده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تشدید شد.

مهمان ما: Crypto VC و بنیانگذار Jill Gunter

جیل گانتر به‌عنوان شریک در Slow Ventures و یکی از بنیان‌گذاران پروژه جدید بلاک چین، Espresso Systems، جایگاه منحصر به فردی در دنیای رمزنگاری دارد (شما می‌توانید در مقاله آنیتا در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع کسب کنید). به عنوان یک معامله گر اعتباری سابق در گلدمن ساکس، جیل عادت دارد که تفاوت های ظریف کریپتو را برای دوستان و همکارانش در دنیای tradfi (مالی سنتی) توضیح دهد. ما هیجان زده بودیم که او را در این برنامه قرار دهیم تا برخی از مفاهیم پیچیده را به زبان ساده و قابل درک بیان کنیم، از این که چرا بلاک چین های محبوب حریم خصوصی کاربر را حفظ نمی کنند تا اینکه چگونه پروژه های جدید باید به جذب توسعه دهندگان نزدیک شوند.

قسمت های پادکست Chain Reaction هر پنجشنبه ساعت 12:00 PDT منتشر می شود. با ما در اپل، اسپاتیفای یا پلتفرم پادکست جایگزین مورد نظر خود مشترک شوید تا هر هفته با ما همراه باشید.