منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اوه! دومین دور اصلی بودجه را در یک سال ارائه می کند، این بار توسط SoftBank پشتیبانی می شود

اوه! دومین دور اصلی بودجه را در یک سال ارائه می کند، این بار توسط SoftBank پشتیبانی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اوه! دومین دور اصلی بودجه را در یک سال ارائه می کند، این بار توسط SoftBank پشتیبانی می شود

از سالی که کاربران فعال ماهانه 150 درصد در طول سال رشد کردند، خواربارفروش الکترونیک قومی، وی! لری لیو، بنیانگذار و مدیر عامل Weee !، گفت: 425 میلیون دلار بودجه سری E ارائه کرد تا “منبع اصلی غذا در خانه” باشد.

چندین سال است که ما به آنچه این شرکت انجام می دهد می گذرد، اما برای اطلاع شما، این شرکت در سال 2015 تاسیس شد و بیش از 10000 چینی، ژاپنی، کره ای، ویتنامی، فیلیپینی، هندی و لاتین محلی و سخت پیدا می کند. پیشنهادات برای مشتریان

یکی از ماموریت های لیو مجموعه ای از محصولات است، پس وای! معمولاً بیش از 500 محصول جدید در هفته اضافه می کند. همچنین با بیش از 1000 رستوران همکاری کرده است تا گزینه‌های غذای خانگی اصیل را به مشتریان ارائه دهد، که بسیاری از آنها نتیجه خرید آن توسط RICEPO، یک شرکت تحویل غذای آسیایی، در ماه اکتبر است.

این دور هیولایی جدید نه تنها حدود یک سال پس از دور 316 میلیون دلاری این شرکت در سری D در ماه مارس گذشته، بلکه رتبه وی را افزایش می دهد! تا 4.1 میلیارد دلار. لیو گفت، همچنین جمع آوری سرمایه کل شرکت را تقریبا دو برابر می کند و تا به امروز به بیش از 800 میلیون دلار رسیده است.

گرفتن سرمایه جدید یک حرکت عمدی برای لیو بود که می خواهد تجارت را به سطح بعدی گسترش دهد. در حالی که پیشرفت در حال انجام است، او می خواهد زنجیره تامین Weee! را تعمیق بخشد، بر ایجاد روابط با تامین کنندگان تمرکز کند، واردات مستقیم بیشتری از محصولات به ایالات متحده انجام دهد و به دو گروه قومی دیگر گسترش یابد.

او افزود: “ما یک پیشنهاد ارزش واقعا قدرتمند و منحصر به فرد برای هدف قرار دادن جوامع محروم داریم و می خواهیم شگفت انگیزترین محدوده را برای جامعه ارائه دهیم.” این بزرگترین تمایز ما است و این استراتژی برای ما خوب عمل می کند.”

علاوه بر این، این شرکت همچنین اتوماسیون انبار و فناوری هوش مصنوعی خود را برای ارائه مناسب ترین توصیه های محصول بهبود خواهد بخشید.

اوه! در حال حاضر حدود 1500 کارمند دارد و به ایجاد یک تیم مقیاس‌پذیری ادامه خواهد داد، از جمله در بازار، جایی که لیو گفت که شرکت قبلاً سرمایه‌گذاری هنگفتی نکرده است، و گفت: “ما بهترین رازی هستیم و بسیاری از مردم نمی‌دانند. آنها درباره ما می‌دانستند. ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که مردم می دانند ما چه کار می کنیم.” این شرکت کارگردان جان چو را به عنوان مدیر ارشد خلاقیت در این ماه استخدام کرد.

SoftBank Vision Fund 2 بودجه را مدیریت می کند و Greyhound Capital به آن ملحق می شود. به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری، لیدیا جت، شریک مدیریتی در SoftBank Investment Advisers، به هیئت مدیره Weee!S خواهد پیوست.

“بازار غذا و غذای قومیتی در ایالات متحده کمتر ارائه می شود، و ما معتقدیم که وییی!” جت در بیانیه ای کتبی گفت: در خط مقدم برآوردن نیازهای مشتری است. «قابلیت های عملکرد قوی Weee! و دسترسی به گروه‌های قومی مختلف، همراه با یک مدل تجربه مشتری منحصر به فرد با استفاده از هوش مصنوعی، به آن اجازه داده است که به طور موثر در بازار مواد غذایی در حال رشد سریع گسترش یابد.

برای لیو، محدوده محصول و قیمت بسیار مهم است. او می خواهد به وسایل خانه و زیبایی گسترش یابد، پس وای! در مقایسه با اقلام قومی، می توانید به بیش از یک فروشگاه انبوه بروید.

او افزود: “ما معتقدیم که راحتی نیز مهم است، اما این بدان معنا نیست که شما باید اقلام را در 30 دقیقه دریافت کنید.” ما بر روی دسترسی مقرون به صرفه مردم به محصولاتی که دوست دارند تمرکز کرده‌ایم و آینده را به عنوان فروشگاهی می‌بینیم که می‌توانیم محصولات متنوعی را ارائه دهیم.»

چه استارتاپی غذایی! از غول های فناوری چینی آموخته اند