منو سایت

اوکراین، تخمین راه اندازی و راه اندازی API

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اوکراین، تخمین راه اندازی و راه اندازی API

به TechCrunch Exchange، یک خبرنامه هفتگی برای استارت آپ ها و بازارها خوش آمدید. این از ستون روزانه TechCrunch + الهام گرفته شده است، جایی که نام خود را دریافت می کند. آیا می خواهید آن را هر شنبه در صندوق پست خود قرار دهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

سلام دوستان! من کمی برای این ایمیل رزرو کرده بودم، اما به هفته آینده موکول شد، پس منتظر باشید تا چند روز دیگر در مورد آن بخوانید. خبر خوب این است که ما هنوز جا برای بازی امروز داریم.

بنابراین، بیایید در مورد پاسخ فناوری در چت اوکراین، راه اندازی API و تخمین های راه اندازی صحبت کنیم، درست است؟ این سرگرم کننده خواهد بود.

این تکنیک ستون فقرات را نشان می دهد

من نگران بودم که وقتی روسیه به اوکراین حمله کرد، جهان وظیفه مراقبت را بر عهده نگیرد. خوشبختانه تا حد زیادی برعکس این اتفاق افتاده است. و حتی بیشتر، فناوری موضع گرفته است.

و نه فقط موضع گیری یا پاسخ شفاهی به یک تهاجم مضحک و غم انگیز، بلکه پاسخی که بر تجارت تأثیر می گذارد. وقتی مایکروسافت و دیگران فروش اشیاء را در روسیه متوقف کردند، Airbnb کنار رفت و دیگر شرکت‌های بزرگ و کوچک فناوری سر و صدایی به راه انداختند، که دلگرم‌کننده است.

اقدامات چه چیزی اضافه می کند؟ ما هنوز نمی دانیم، اما روسیه رویکرد مشابهی را در پیش گرفته است و خدمات اجتماعی را در این کشور ممنوع می کند که شهروندانش ممکن است برای اطلاع از آنچه واقعاً در جریان است استفاده کرده باشند. بنابراین ما شاهد کسوف محصولات و خدمات فناورانه از منابع داخلی و خارجی در کشور هستیم. با توجه به اینکه روسیه چه از نظر جغرافیایی و چه از نظر اقتصادی چه بخشی از جهان را لمس می کند، ما در قلمرو آزمایشی هستیم.

شاید این حرکت های تکنولوژیک پاورقی برای تحریم های بین المللی بزرگتر باشد. اما آنها به هر کشور دیگری که در نظر دارد از قدرت نظامی خود برای سرکوب کشورهای کوچکتر استفاده کند نشان می دهند که پاسخ به چنین اقداماتی تنها از سوی دولت-ملت ها نخواهد بود و شاید کمی به چنین ستیزه جویانه ای اضافه کند.

امیدواریم همچنان اخباری در مورد چگونگی جدا شدن فناوری از امپریالیسم خودکامه بشنویم.

API را راه اندازی کنید

اوه پسر. این هفته یادداشت هایی در مورد شاخص راه اندازی جدید GGV API نوشتم. این یک پروژه نوپا از یک شرکت مخاطره آمیز است، اما پروژه ای که من دوست داشتم. به طور خلاصه، GGV یک پایگاه داده از انواع APIهای راه اندازی خصوصی ایجاد می کند که کارهای بزرگی انجام می دهند. به طور طبیعی، VC می‌خواهد در مرکز گفتگوی API باشد، بنابراین تلاش هم یک پروژه تحقیقاتی و هم نوعی بازاریابی محتوا است.

اما این بهانه خوبی برای فهرست کردن تقریباً 8392 راه اندازی API مختلف یا استارت آپ با مؤلفه های API قوی در مدل آنها بود. و هنوز هم می آیند. یکی از این استارت‌آپ‌ها Highnote است که یک API ساخته است تا به سایر شرکت‌ها اجازه دهد خدمات کارت را در محصولات خود بگنجانند.

من قصد نداشتم نام‌های بیشتری را به ترکیب APIهای راه‌اندازی که قبلاً فهرست کرده‌ایم اضافه کنم، زیرا هنوز یک تونل کارپال برای یافتن همه پیوندها دارم، اما چیزی در مورد Highnote توجه من را جلب کرد. وب سایت او ادعا می کند که استفاده از خدمات او راه سریع تری برای شروع صدور کارت است. بله، شما می گویید که این به معنای واقعی کلمه معنای سرویس ارائه شده توسط API است، انتزاع پیچیدگی دور از جایی که یک محصول مورد نیاز است، نه یک مشکل.

بله، اما من فقط دو روز را صرف جستجوی دنیای ریسک شرکت کردم و مشابه آن را می بینم. به طور کلی، زمانی که Airbase سرمایه خود را از Amex Ventures جمع‌آوری کرد و قراردادی را برای در دسترس قرار دادن نرم‌افزار خود در اختیار مشتریان Amex منعقد کرد، بخشی از استدلال دومی به نفع معامله زمان عرضه به بازار بود. می‌تواند با مشارکت و سرمایه‌گذاری سریع‌تر از ساخت نسخه خود از آنچه پایگاه هوایی قبلاً آماده کرده است حرکت کند.

آیا برای شما آشنا به نظر می رسد؟ بنابراین، به یک معنا، راه‌اندازی API به شرکت‌های مختلف اجازه می‌دهد تا سریع‌تر از همیشه به محصولات دسترسی پیدا کرده و آزمایش کنند. این همچنین به این معنی است که آنها می توانند استدلال های ایجاد شده علیه خرید را سریع تر و واضح تر از همیشه مرتب کنند. بنابراین آیا محصولات API برای شرکت‌های کوچک‌تر مانند شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر برای شرکت‌های موجود هستند؟ تقریبا!

یک روز جمعه فکر کردم، می دانم، اما در ذهن من بود، بنابراین تصمیم گرفتم آن را به اشتراک بگذارم.

همه شیلنگ دارند

بسته شدن، خبر بد نسبت‌های SaaS حتی برای شرکت‌های متوسط ​​نیز به یک رقم تبدیل می‌شوند. برای استارت‌آپ‌ها، این بدان معناست که اگر آنها یک ضریب درآمد دو رقمی (ARR و غیره) را هدف قرار می‌دهند، بهتر است تقریباً از همه همتایان خود سریع‌تر رشد کنند. بازارهای عمومی اساساً تمام سودهای ارائه شده به شرکت های نرم افزاری را در طول COVID-19 بازگرداندند. ما در حال بازگشت به جایی هستیم که قبلا بودیم یا بدتر از آن، از نظر ارزیابی.

برای استارت‌آپ‌هایی که دایره‌های چربی را با 100 برابر ARR افزایش داده‌اند، موفق باشید.

الکس