منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • او در نهایت 95 میلیون دلار از حقوق صاحبان سهام، بدهی برای توسعه وام های کسب و کار کوچک گرفت

او در نهایت 95 میلیون دلار از حقوق صاحبان سهام، بدهی برای توسعه وام های کسب و کار کوچک گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
او در نهایت 95 میلیون دلار از حقوق صاحبان سهام، بدهی برای توسعه وام های کسب و کار کوچک گرفت

خانواده فلیکس رودریگز اهل جمهوری دومینیکن هستند و او عمه ها و عموهایش را تماشا می کند که به ایالات متحده آمده و کسب و کار خود را راه اندازی می کنند. با این حال، وی خاطرنشان کرد که همه مشاغل کوچک از نظر حسابداری و سرمایه در گردش یکسان نیستند.

در سال 2018، رودریگز و همسرش گلنیس رودریگز، پس از حرفه ای به عنوان مهندس شبکه، شروع به کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در مدیریت امور مالی خود کردند و پس از پیوستن به ادوین مجیا، سرانجام را تأسیس کردند.

فلیکس رودریگز، مدیرعامل این شرکت به TechCrunch گفت: «همه این برنامه‌ها وجود دارد و با اکثر راه‌حل‌ها، انتظار می‌رود که بنیانگذار ابزارها را مدیریت کند. ما می‌خواهیم به آنها کمک کنیم امور مالی خود را خودکار کنند تا بتوانند آمار خود را به خوبی درک کنند و جامعه و شرکتی بهتر برای همه افراد درگیر بسازند.»

در ابتدا با نام بک آفیس، سرانجام در میامی، نقاط داده را برای حسابداری، صورتحساب، صورتحساب و حقوق و دستمزد جمع آوری می کند و از هوش مصنوعی و اتوماسیون برای جمع آوری تصویر مالی برای مشتریان خود استفاده می کند. امروزه این شرکت با بیش از 1000 مشتری تجاری کوچک کار می کند و نزدیک به 2 میلیارد دلار تراکنش را مدیریت می کند.

رودریگز پس از شنیدن از مشتریان مبنی بر اینکه می‌خواهند وارد بازار سرمایه شوند، اما تکیه بر بانک‌ها و کارت‌های اعتباری را چالش برانگیز می‌دانند، می‌گوید گام دوم در نهایت، باز کردن یک فرصت اعتباری است.

یک محصول همه کاره در حال توسعه است که با کارت شرکت شروع می شود و با برنامه هایی برای ارائه بیش از 1 میلیارد دلار اعتبار، محصولات اعتباری اضافی را اضافه می کند.

برای شروع، این شرکت 95 میلیون دلار سرمایه در سری آ ارائه کرده است که شامل 11 میلیون دلار سهام و 85 میلیون دلار تسهیلات اعتباری است که برای وام دادن به مشاغل کوچک و متوسط ​​استفاده می شود. این دور توسط PeakSpan، با حضور Active Capital، 500 FinTech و GTMfund هدایت شد. سرمایه گذاران فردی دیوید بونت بنیانگذار GeoCities و اسکات ولر موسس SessionM هستند. Clear Haven Capital بدهی را فراهم کرد.

علاوه بر اعطای وام، شرکت از تامین مالی جدید برای استخدام استفاده می کند، از جمله توسعه تیم های مهندسی و فروش. در نهایت، او همچنین اخیراً یک مدیر وام استخدام کرده است و برای حمایت از این سمت از تجارت نیز استخدام خواهد کرد.

در نهایت، این یک پلتفرم SaaS است، بنابراین مشتریان بسته‌ای را بر اساس تعداد برنامه‌هایی که دارند انتخاب می‌کنند و ماهیانه هزینه می‌پردازند. با محصول اعتباری، رایگان خواهد بود و شرکت از مبادله و سایر هزینه های مربوط به کارت اعتباری کسب درآمد خواهد کرد.

در دو سال گذشته، سرانجام از 12 کارمند به بیش از 100 نفر افزایش یافته است و رشد درآمدی سه رقمی داشته است.

رودریگز افزود: «قبل از کووید، ما موعظه می‌کردیم که باید شماره‌های خود را بدانید، و وقتی کووید شیوع پیدا کرد، آنها واقعاً باید شماره‌های خود را می‌دانستند تا وام‌های PPP دریافت کنند و سپس برای وام درخواست کنند.» “دسترسی به اعتبار چیزی است که همه از آن هیجان زده هستند.”

10 سرمایه گذار فین تک در مورد آنچه که به دنبال آن هستند و نحوه ارائه آنها در سه ماهه اول 2022 بحث می کنند.