منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اپلیکیشن ورزش جوانان تیم اسنپ سیستم جدیدی را راه اندازی کرده است که برای باشگاه ها و لیگ ها طراحی شده است

اپلیکیشن ورزش جوانان تیم اسنپ سیستم جدیدی را راه اندازی کرده است که برای باشگاه ها و لیگ ها طراحی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اپلیکیشن ورزش جوانان تیم اسنپ سیستم جدیدی را راه اندازی کرده است که برای باشگاه ها و لیگ ها طراحی شده است

تیم اسنپ، وب سرویس مدیریت تیم ها و گروه های ورزشی سرگرمی و رقابتی، از راه اندازی سیستم مدیریت چند برنامه ای همه در یک خود برای سازمان های ورزشی جوانان خبر داد. با سیستم جدید، باشگاه ها و لیگ ها می توانند بازیکنان را ثبت نام کنند و همچنین از ابزارهای جدید برنامه ریزی و مدیریت تیم استفاده کنند. راه اندازی به صورت زنده از روز سه شنبه، 26 آوریل آغاز می شود و این پیشنهاد شامل اپلیکیشن موبایل TeamSnap نیز می شود.

پیتر فرینتسیلاس، مدیرعامل تیم اسنپ، گفت: “با این استقرار، پلتفرم ما که بیش از 25 میلیون کاربر جوان ورزشی و بیش از 19000 سازمان را به هم متصل می کند، اکنون می تواند به راحتی، ایمن و کارآمد هر نیاز مدیریت کسب و کار را برآورده کند. سازمان ورزشی و در عین حال توانمندسازی آنها زمان بیشتری را برای انجام کاری که دوست دارند صرف کنند – و این تمرکز بر زمان بازی است.

تیم اسنپ در سال 2009 تاسیس شد و در دهه گذشته راه طولانی را پیموده است، اکنون با بیش از 4 میلیون کاربر فعال در ماه و نزدیک به 2 میلیون کاربر فعال در روز. به گفته این شرکت، این برنامه همچنین به مشتریان در 135 کشور با تیم هایی که بیش از 100 ورزش مختلف را نمایندگی می کنند، خدمات می دهد.

Frintzilas در مورد نسخه جدید و همچنین مزایای برنامه ورزش تیمی و هدف کلی شرکت با TechCrunch صحبت کرد.

ما ابزارهایی با کاربری آسان برای برنامه ریزی ارتباطات، جمع آوری پرداخت، ثبت نام ارائه می دهیم. [Youth sports] یک صنعت پیچیده و بی نظم است. و هدف ما واقعاً کمک به سازماندهی بخشی از این هرج و مرج است. با ارائه یک پلتفرم مدیریتی که لیگ ها، مربیان، والدین، بازیکنان، هواداران را در یک مکان گرد هم می آورد و آن جامعه را می سازد.

TeamSnap یک تجربه تلفن همراه راحت برای کاربران دارد، خواه مربی مستقل، والدین، خانواده یا حتی طرفداران باشند. والدین چندین کودک احتمالاً می توانند بشمارند که چند بار به زمین اشتباه رفته اند، در زمان بازی اشتباه کرده اند یا فراموش کرده اند که نوبت آنهاست که برش های پرتقال و بطری های آب بیاورند. اگرچه ممکن است این مسئله جزئی به نظر برسد، اما اجتناب از ناامیدی از دست دادن یک بازی برای کودک مهم است.

در همین راستا، تیم اسنپ با هدف ارائه یک تجربه کاربری ارزشمند برای باشگاه ها و برگزارکنندگان است.

از این گذشته، مشتریان نخبه ما در باشگاه واقعاً مشاغل کوچک هستند و بنابراین دریافت آنها در سطح بینش صورت های مالی خود به صورت جریان نقدی در تمام برنامه های آنها برای موفقیت ضروری است. این نسخه جدید باشگاه و لیگ شامل یک نوع کاملاً جدید از گزارشگری مالی عمیق است، ردیابی که به آنها اجازه می دهد تا به طور کلی امور مالی را مدیریت کنند.

TeamSnap برای باشگاه ها و لیگ ها فرآیند ثبت نام آنلاین را با مدیریت لیست، پرداخت، زمان بندی، ابزارهای ویرایش رویداد و موارد دیگر ادغام می کند. این پیشنهاد همچنین راهی را برای باشگاه‌ها و لیگ‌ها فراهم می‌کند که به سادگی یک فصل جدید یا یک پیشنهاد باشگاهی جدید را بدون شروع مجدد پس از پایان سال آغاز کنند.

ثبت نام سریع چند نفره یک مزیت اصلی است، زیرا TeamSnap نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات یکسان را به طور مکرر برطرف می کند. حتی به پیگیری بازیکنانی که اعضای خانواده هستند کمک می کند.

اپلیکیشن ورزش جوانان تیم اسنپ سیستم جدیدی را راه اندازی کرده است که برای باشگاه ها و لیگ ها طراحی شده است

اعتبار تصویر: تیم اسنپ

فرینتسیلاس افزود: «با سیستم جدیدمان، ما واقعاً بر روی اجازه دادن به این سازمان‌دهنده‌ها برای حفظ این نوع تنظیمات متمرکز شده‌ایم، و هماهنگ‌کننده‌هایشان را قادر می‌سازیم سطح مناسبی از دسترسی به ابزارها و مهم‌تر از همه، داده‌ها را در یک مکان داشته باشند».

یکی از مشتریان، به‌ویژه، انجمن هاکی مینور خلیج شمالی، از طریق یک ارائه‌دهنده فناوری ناشناس، پشتیبانی فوق‌العاده‌ای دریافت کرد. مت داکت، منشی و خزانه‌دار باشگاه، در توصیه‌ای برای تیم اسنپ می‌گوید: «ارتباطات ضعیف بود، پشتیبانی ضعیف بود و این آخرین نقطه بود. وی افزود: ما قبلا ثبت نام و نمونه را در سایت خود قرار می دادیم و امیدواریم مردم نگاه کنند. ما به مربیان ایمیل می‌زنیم و از آنها می‌خواهیم به تیم ایمیل بزنند. ما در فیس بوک پست خواهیم کرد. تیری در تاریکی بود، به این امید که به همه برسد.»

فقط با یک جستجوی کوتاه، تعداد زیادی برنامه وجود دارد که ابزارهای ارتباطی و برنامه ریزی را برای مربیان ارائه می دهد، مانند Sports Illustrated Play، LeagueApps (که به تازگی 15 میلیون دلار جمع آوری کرده است)، Teamer و StackSports و غیره. اگرچه ممکن است تیم های ورزشی از طریق یک گروه فیس بوک یا شاید به زودی سازماندهی شوند، اما از طریق ویژگی جدید واتس اپ Communities، آنها فقط برای مقاصد ارتباطی استفاده می شوند.

متأسفانه، در صنعت و به طور کلی فناوری ورزشی، شاهد بوده ایم که ارائه دهندگان این پشتیبانی زنده از سازمان ها و مربیان را کاهش داده اند، و ما برعکس عمل کردیم و از دوشنبه تا جمعه به خوبی از پشتیبانی صنعتی فراتر رفتیم و پشتیبانی کامل 12 ساعته را در تمام ساعات انجام دادیم. مناطق، هفت روز در هفته. فرینتسیلاس گفت: “چت زنده پاسخگوی ما بیش از 50٪ از تعاملات ما را تشکیل می دهد.”

او همچنین به TechCrunch گفت که این شرکت به دنبال این است که ویدیو را به تجربه کاربر بیاورد، چه پخش زنده بازی‌ها یا توانایی ایجاد درام‌های برجسته. تجربه کاربری برای موفقیت برنامه حیاتی است و با توسعه TeamSnap ارزش آن برای مشتریان همچنان افزایش خواهد یافت.

همچنین مهم است که به همه‌گیری و چگونگی کاهش تیم‌های ورزشی جوانان در دو سال گذشته اشاره کنیم. COVID-19 بسیاری از بازی ها را تعطیل کرد و فصل ها را به تعویق انداخت. تیم اسنپ یک مطالعه تحقیقاتی با مؤسسه آسپن و دانشگاه ایالتی یوتا انجام داد تا بررسی کند که چگونه از دست دادن ورزش بر ورزشکاران و خانواده ها تأثیر گذاشته است.

بیش از نیمی از والدین پاسخ دهندگان گزارش دادند که سلامت روانی فرزندانشان (52%) و آمادگی جسمانی (53%) در طول همه گیری کاهش یافته است. با ویژگی جدید بررسی سلامت TeamSnap و حمایت کلی برای بهبود ورزش جوانان، این به مرور زمان بهبود خواهد یافت.