منو سایت

اپلیکیشن Fireside Mark Cuban در حال مذاکره برای جمع آوری 125 میلیون دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

به گفته دو منبع آگاه، پلتفرم تعاملی Mark Cuban Fireside، که به سازندگان کمک می کند از طریق پخش زنده و مجازی به مخاطبان دسترسی پیدا کنند، در حال مذاکره برای افزایش بودجه برای سرمایه گذاری سری A است و قصد دارد در چند ماه آینده وب 3 و متاورس را تقویت کند.

منابع گفتند که Fireside متعهد به سرمایه گذاری حدود 25 میلیون دلار به ارزش 125 میلیون دلار است که خواستار ناشناس ماندن هستند زیرا بحث ادامه دارد و خصوصی است.

این پلتفرم توانسته است تعدادی از سازندگان ارشد از جمله Jay Leno، Michael Dell و Doug Elin فیلمنامه نویس و خالق Entourage را به پلتفرم خود جذب کند.

این برنامه به سازندگان این امکان را می‌دهد که نمایش‌های خود را در هر نقطه (خارج از برنامه) با کلیک یک دکمه توزیع کنند و به آن‌ها چیزی را که «تحلیل‌های پیشرفته» می‌نامد ارائه می‌دهد تا به آنها کمک کند تا نوع محتوایی را که در زمان واقعی به خوبی با مخاطبان طنین‌انداز می‌شود، درک کنند.

Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

اعتبار تصویر: بخاری

به گفته منابع، این استارت آپ – که توسط کوبان و فالون فاطمی، فارغ التحصیل گوگل که از بنیانگذاران پلتفرم هوش مشتری Node است، تأسیس شده است – قصد دارد NFT را راه اندازی کند و در سه ماهه دوم سال جاری به سازندگان کمک کند تا درآمد کسب کنند. آنها گفتند که او همچنین در حال بررسی پذیرش یک جامعه DAO است.

یک منبع گفت که او همچنین در حال مذاکره با تعدادی از شرکت ها، از جمله نتفلیکس، برای یک مشارکت استراتژیک است.

Fireside از اظهار نظر خودداری کرد.

به گفته یک منبع آگاه، این استارت آپ که شامل لری فیتزجرالد و کالوین بیچم و ستاره سابق NBA بارون دیویس است، شامل کوبا، Chainsmokers، HBSE، Goodwater، Animal Capital و NFL است، تا به امروز حدود 8 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

در ماه نوامبر، TechCrunch از تلاش های Fireside برای افزایش seed + بودجه خبر داد.

«برای اولین بار، چه Web2، چه Web3 یا VR، ما یک پلتفرم لمسی داریم که به سازندگان محتوا اجازه می‌دهد بشنوند و ببینند که مخاطبانشان چگونه به محتوای زنده واکنش نشان می‌دهند. کوبان در آن زمان به TechCrunch گفت که این تا حد امکان به آن در زندگی واقعی نزدیک است.

تعدادی از استارت‌آپ‌ها، از جمله با حمایت باشگاه Andreessen Horowitz و کارآفرین و سرمایه‌گذار دیوید ساکس، کالین، شرط می‌بندند که موج بعدی رسانه‌های اجتماعی به سازندگان اجازه می‌دهد تا مستقیماً با طرفداران خود درگیر شوند و مدل‌های اقتصادی نحوه و میزان درآمد خود را تغییر دهند.