منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اپل در سه ماهه گذشته تعداد زیادی آیفون فروخت. و مکینتاش و همچنین ساعت. و موارد دیگر نیز.

اپل در سه ماهه گذشته تعداد زیادی آیفون فروخت. و مکینتاش و همچنین ساعت. و موارد دیگر نیز.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اپل در سه ماهه گذشته تعداد زیادی آیفون فروخت. و مکینتاش و همچنین ساعت. و موارد دیگر نیز.

سود امروز اپل نشان داد که این شرکت در حال شکستن تمام رکوردهای فروش سخت افزار است. در بیانیه ای، این شرکت خاطرنشان کرد که رکورد درآمد سه ماهه مارس را برای آیفون، مک و دسته ترکیبی پوشیدنی، خانه و لوازم جانبی، که شامل انواع محصولات مانند اپل واچ و ایرپاد می شود، به دست آورده است.

فروش آیفون 5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافت و به 50.6 میلیارد دلار رسید. این خبر در حالی منتشر می شود که این شرکت پیوندهای خود را با زنجیره تامین تقویت می کند، در حالی که تعدادی دیگر از تولیدکنندگان سخت افزار برای حفظ کمبود قطعات تلاش می کنند. ارقام در تضاد کامل با مبارزات جاری سایر سازندگان گوشی است.

در همین حال، مک‌ها بیشترین جهش نسبی کلی را در ارائه سخت‌افزار مشاهده کردند که با افزایش 15 درصدی نسبت به سال گذشته به 10.4 میلیارد دلار رسید. اخیراً به لطف تغذیه سیلیکونی اپل، نقاط قوی در این دسته مشاهده شده است.

طرفداران به روز شده مانند iMac و Mac Pro، همراه با ضبط های جدید مانند مک استودیو، علاقه دوباره به این فضا را افزایش داده است. به این موضوع ضربه کلی به بازار رایانه را اضافه کنید زیرا تنظیمات عملیاتی در طول همه گیری همچنان در حال تکامل هستند. رده پوشیدنی، خانگی و لوازم جانبی 12 درصد افزایش یافت و به 8.8 میلیارد دلار رسید. e تنها مکان تاریک دوباره iPad است. فروش تبلت نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته 2 درصد کاهش داشته است.

همه اینها، همراه با رشد 17 درصدی خدمات، یک سه ماهه واقعاً درخشان را برای شرکت ایجاد کرد – یک شاهکار چشمگیر در پس زمینه عدم اطمینان گسترده جهانی.

تیم کوک در بیانیه‌ای درباره داده‌های مالی گفت: «نتایج رکورد این سه‌ماهه گواهی بر تمرکز بی‌وقفه اپل بر نوآوری و توانایی ما برای ایجاد بهترین محصولات و خدمات در جهان است».