منو سایت

اپل و لیگ برتر بیسبال برای پخش زنده 12 هفته بازی های جمعه شب به صورت رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اپل و لیگ برتر بیسبال برای پخش زنده 12 هفته بازی های جمعه شب به صورت رایگان

در اوایل این ماه، اپل اولین قرارداد ورزشی زنده خود را با Major League Baseball اعلام کرد تا طیف وسیعی از بازی‌ها و سایر محتوای MLB را به Apple TV + برای فصل 2022 تحویل دهد. بیس بال جمعه شب، که اکنون می‌گوید به صورت رایگان برای هر کسی که دارد در دسترس خواهد بود. دسترسی به اینترنت – بدون نیاز به Apple TV + اشتراک.

پیش از این، اپل اشاره کرد که برخی از بازی های جمعه شب خود به صورت رایگان برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهند بود، اما تعداد آنها را مشخص نکرد. این پیشنهاد می تواند کاربران بیشتری را جذب کند تا Apple TV + را قبل از تعهد به اشتراک امتحان کنند. اپل تأیید کرده است که کاربران TechCrunch برای پخش رایگان بازی‌ها نیازی به ثبت نام برای اشتراک TV + یا آزمایشی رایگان ندارند.

اپل می گوید نیمه اول برنامه بیسبال جمعه شب خود برای اولین بار در 8 آوریل برنامه ریزی شده است. اولین بازی در برنامه، شاهد رویارویی متس نیویورک با واشنگتن نشنالز، به صورت زنده از پارک ملی در واشنگتن دی سی، در ساعت 19:00 به وقت شرقی خواهد بود. Apple TV + سپس Houston Astros را به صورت زنده در برابر لس آنجلس آنجلز از استادیوم آنجل در ساعت 9:30 شب پخش خواهد کرد.

بازی دو سر “Friday Night Baseball” همچنان در طول فصل عادی برای طرفداران بیسبال در هشت کشور Apple TV + در دسترس خواهد بود. نیمه اول برنامه که تا 24 ژوئن ادامه دارد را می توانید در اینجا مشاهده کنید. هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد بازی های جمعه شب که در نیم فصل دوم برگزار می شود را نیز رایگان کند یا خیر.

شروع فصل MLB به دلیل اختلاف کارگری به تعویق افتاد، اما اکنون این اجازه داده شده است.

طرفداران آمریکایی همچنین می توانند به یک برنامه زنده جدید به نام “MLB Big Inning” ملحق شوند که شامل نکات برجسته و نقد است و هر شب در طول برنامه معمولی پخش می شود. و طرفداران در ایالات متحده و کانادا به یک پخش زنده 24 ساعته جدید با پخش مجدد MLB، اخبار، تجزیه و تحلیل، نکات برجسته، بازی های کلاسیک، و موارد دیگر، و همچنین برنامه نویسی درخواستی که شامل نکات برجسته و سایر MLB های اصلی است دسترسی خواهند داشت. محتوا. . بازی‌ها و پخش‌ها در Apple TV + پخش می‌شوند، جایی که مشمول محدودیت‌های محلی نخواهند بود.

اپل همچنین خاطرنشان کرد که MLB روز جکی رابینسون را در 15 آوریل جشن می گیرد تا هفتاد و پنجمین سالگرد آغاز به کار تالار مشاهیر لیگ برتر را جشن بگیرد.

امشب، “بیس بال در جمعه شب” اپل پوشش ویژه ای از جکی رابینسون تازه کار سابق سال آمریکا در لیگ آمریکا رندی آروزارنا، مسابقه تامپا بی، بازدید از All Star، تیم اندرسون و شیکاگو وایت ساکس خواهد داشت. علاوه بر این، جکی رابینسون، بازیکن تازه وارد در لیگ ملی سال گذشته، جاناتان ایندیا و سینسیناتی ردز، میزبان فردی فریمن MVP لیگ ملی 2020 و هم تیمی های جدیدش در داجر به عنوان بخشی از این جشن خواهند بود.

اپل می‌گوید جزئیات دیگر ارائه، از جمله برنامه‌های بازی اضافی در طول فصل عادی، تیم‌های پخش، بهبود تولید و پوشش قبل و بعد از بازی، در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد.

پیشنهاد سرویس پخش «بیس بال جمعه شب» شامل پخش زنده قبل و بعد از بازی خواهد بود.

بازی ها برای پخش در کشورهای زیر در دسترس خواهند بود:

  • ایالات متحده
  • کانادا
  • استرالیا
  • برزیل
  • ژاپن
  • مکزیک
  • پورتوریکو
  • کره جنوبی
  • انگلستان

برنامه جدید «جمعه شب بیسبال» اولین ورود اپل به ورزش های زنده را نشان می دهد که ظاهراً مدتی است می خواهد به سرویس استریم خود اضافه کند. با این حال، این راه‌اندازی همچنین نمونه‌ای از این است که چگونه اپل می‌تواند از موقعیت بازار و خزانه قابل توجه خود برای انجام کاری استفاده کند که سایر استریم‌کنندگان ممکن است با آن مشکل داشته باشند: ارائه ورزش‌های زنده رایگان به عنوان ابزاری برای بازاریابی خدمات خود برای مشترکین بالقوه.

بازی‌ها در همه دستگاه‌هایی که Apple TV + در آنها قرار دارد، از جمله برنامه Apple TV در iPhone، iPad، Mac و Apple TV، به همراه تلویزیون‌های هوشمند منتخب، کنسول‌های بازی و پلاگین‌های کابلی قابل دسترسی هستند.

Apple TV + مسابقات هفتگی لیگ برتر بیسبال را در اولین معامله ورزشی زنده خود پخش می کند

گزارش تکمیلی: سارا پرز