منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اپل پادکست اصلی و مستقل جدیدی را برای جنایات واقعی با نام “Run, Bambi, Run” معرفی کرد.

اپل پادکست اصلی و مستقل جدیدی را برای جنایات واقعی با نام “Run, Bambi, Run” معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اپل پادکست اصلی و مستقل جدیدی را برای جنایات واقعی با نام "Run, Bambi, Run" معرفی کرد.

اپل با معرفی پادکست اصلی جدید اپل با محوریت جرم و جنایت، “Run, Bambi, Run” به سرمایه گذاری روی پادکست های اصلی ادامه می دهد. این مجموعه هشت قسمتی داستان لری “بامبی” بمبنک، یک افسر پلیس 21 ساله میلواکی را بررسی می کند که به طور مشکوکی به جرم قتل همسر سابق شوهر جدیدش و تلاش طولانی مدت او برای پاک کردن نام او محکوم شد.

میزبان، Bambi, Run توسط ونسا گریگوریادیس نویسنده، روزنامه نگار و یکی از بنیانگذاران Campside Media میزبانی می شود. این پادکست توسط کمپساید مدیا با تهیه کنندگان اجرایی گریگوریادیس، مارک مکدام، آدام هاف، جاش دین، مت شیر ​​و کایل لانگ تهیه شده است.

قسمت های جدید پادکست هر هفته از دوشنبه پخش می شود. کاربران می توانند از طریق برنامه مورد نظر خود مشترک شوند، زیرا قسمت ها در پادکست های اپل و RSS منتشر می شوند.

این راه‌اندازی ماه‌ها پس از آن صورت می‌گیرد که اپل یک پادکست واقعی Apple Original با محوریت جرم و جنایت به نام Hooked را معرفی کرد. این مجموعه 9 قسمتی که توسط کمپساید مدیا نیز تهیه شده است، داستان مهندس برتر تونی هاتاوی را بررسی می کند که اعتیاد او به مواد افیونی باعث شد تا او به یکی از پرکارترین دزدان بانک در تاریخ ایالات متحده تبدیل شود.

وجه تمایز پادکست‌های “Run, Bambi, Run” و “Hooked” این واقعیت است که اگرچه آنها با نام “Apple TV + پادکست” شناخته می‌شوند، اما نمایش‌ها به یک سریال یا فیلم در Apple TV + وابسته نیستند. پادکست‌های دیگر با نام تجاری Apple TV + به عنوان همراهان برنامه‌های ویدیویی اصلی پلتفرم پخش عمل می‌کنند، از جمله “For All Mankind: The Official Podcast”، “Foundation: The Official Podcast” و “The Problem With Jon Stewart: The Official Podcast” “.

پادکست های اپل به بیش از 100 زبان و در بیش از 170 کشور و منطقه در iPhone، iPad، iPod touch، Mac، Apple Watch، Apple TV، HomePod mini، CarPlay، iTunes در ویندوز و سایر بلندگوهای هوشمند و سیستم های خودرو در دسترس است. ، اپل اشاره می کند. اما RSS به این معنی است که نمایش می‌تواند از طریق یک برنامه پادکست شخص ثالث مانند Pocket Casts، Overcast، Castbox، Podbean و موارد دیگر پخش شود.

اپل پادکست اصلی و مستقل جدید را با “Hooked” با محوریت واقعاً جرم و جنایت معرفی کرد.