منو سایت

اپل گفت که در حال آزمایش انتقال به USB-C برای آیفون های آینده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اپل گفت که در حال آزمایش انتقال به USB-C برای آیفون های آینده است

این نه غافلگیرکننده است و نه لزوماً جدید، اما یکی از مورد اعتمادترین جویندگان اخبار اپل در تمام دوران وارد عمل شده است و می گوید که اپل در مورد انتقال احتمالی لایتنینگ به USB-C در آیفون های آینده واقعاً به اندازه کافی جدی است. مدل های مجهز به آخرین کانکتور.

مارک گورمن از بلومبرگ گفت که اپل در ماه‌های اخیر در حال آزمایش نمونه‌های اولیه آیفون‌های دارای پورت USB-C بوده و همچنین در حال کار بر روی آداپتوری است که به آیفون‌های مجهز به کانکتور فراگیرتر اجازه می‌دهد همچنان با لوازم جانبی متفکر لایتنینگ کار کنند.

هنوز این کابل‌های لایتنینگ را در سطل زباله نیندازید: گزارش Gurman می‌گوید اولین سال ممکن سال 2023 است، زیرا طراحی آیفون‌های جدید فعلی که احتمالاً در پاییز 2022 وارد بازار می‌شوند، با لایتنینگ و همچنین تنظیم شده است. پیشینیان آنها

همانطور که بلومبرگ خاطرنشان می کند، یک محرک اصلی برای رسیدگی به این تغییر می تواند تصمیم آوریل اتحادیه اروپا باشد که الزام شرکت های لوازم الکترونیکی مصرفی را برای پذیرش USB-C به عنوان استاندارد مشترک برای اتصال کابل تایید کرد. اپل از نظر تئوری می‌تواند این نیاز را به روش‌های دیگری دور بزند، اما استاندارد کردن USB-C به‌عنوان یک رابط اختیاری برای همه دستگاه‌هایش احتمالاً یک پیروزی برای آنها در بخش رضایت مشتری خواهد بود، به‌ویژه پس از تغییر به دستگاه‌های تلفن همراه دیگر مانند جدیدترین iPad و تبلت های آیپد پرو

رها کردن لایتنینگ از جهات دیگر هم برای اپل و هم برای مصرف‌کنندگان دردسر خواهد بود: به این معنی است که اپل هزینه‌های مجوز و درآمد حاصل از ارسال قطعات به اشخاص ثالثی را که خواهان وضعیت رسمی MFI برای لوازم جانبی هستند، از دست می‌دهد. برای جایگزینی لوازم جانبی لایتنینگ موجود یا استفاده از آداپتور مورد نظر. علاوه بر این، ایرپادها نیز در حال حاضر همچنان به لایتنینگ متکی هستند، بنابراین هنوز نمی توانید به سبک زندگی کاملاً USB-C تغییر دهید.

USB-C همچنین یکی از گیج کننده ترین فناوری های اتصال از نظر انواع مختلف کابل هایی است که به آن خاتمه می دهد. برای مثال، یک کابل USB-C قدیمی‌تر می‌تواند انتقال انرژی استثنایی و قدرت شارژ بسیار پایین را ارائه دهد. با این حال، تحلیل وضعیت با کابل‌ها و دستگاه‌های جدیدتر کمی آسان‌تر شده است، بنابراین حداقل فرصتی برای مردم وجود خواهد داشت که شارژر و ترکیب کابل‌های خود را ساده‌تر کنند.

من خودخواهانه از اپل می خواهم که این کار را انجام دهد، زیرا من وسواس زیادی به محاسبه تعداد کابل و شارژر دارم که باید در سفر بسته بندی کنم تا کل کیت خود را با مقدار لازم اما حداقل مقدار اضافی بارگیری کنم. با این حال، مانند تمام گزارش‌هایی که کار این مرحله از توسعه را توصیف می‌کنند، همیشه این احتمال وجود دارد که اپل این مسیر توسعه را رها کند و دوباره در سال 2023 به لایتنینگ ادامه دهد و سپس، ما را به یک سوکت کابل پیچیده‌تر محکوم کند. آینده.