منو سایت

اکنون می‌توانید در اپلیکیشن iOS در توییتر فایل‌های GIF ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اکنون می‌توانید در اپلیکیشن iOS در توییتر فایل‌های GIF ایجاد کنید

اگر تا به حال خواستید هنگام استفاده از برنامه توییتر از دوربین iOS خود یک GIF بسازید، امروز روز شانس شماست. توییتر اطلاعیه ها که اکنون ما می توانیم این کار را انجام دهیم.

هنگام نوشتن یک توییت جدید در iOS، روی دکمه دوربین کلیک کنید. سپس می توانید بین عکس، ویدیو و GIF متحرک یکی را انتخاب کنید. GIF شما ممکن است خیلی طولانی نباشد – فقط چند ثانیه – اما سلام، آیا احتمالاً یک یا دو بار مفید خواهد بود؟

هنگامی که GIF کوتاه خود را ذخیره کردید، می توانید آن را به صورت حلقه ای به جلو و عقب اجرا کنید، یا می توانید با پخش کردن به جلو و سپس به صورت حلقه، آن را مانند بومرنگ در اینستاگرام پخش کنید. دنیا صدف شماست، مگر اینکه بخواهید یک GIF بسازید که بیش از دو ثانیه طول بکشد.

هنگامی که یک GIF ایجاد می کنید، به طور خودکار به عنوان یک GIF در پوشه تصویر شما در دوربین شما ذخیره می شود – این یک ویدیو نیست. چون گیف هستش

توییتر این روزها آنقدر ویژگی‌های جدید را منتشر می‌کند که حفظ آن سخت است. برخی از به‌روزرسانی‌های اخیر که ممکن است از دست داده باشید عبارتند از پست کردن ویدیوها از Spaces، چرخش احتمالی آینده در لیست «دوستان نزدیک» اینستاگرام، و برخی از خطاهای جدول زمانی. توییتر مشخص نکرده است که این ویژگی GIF چه زمانی ممکن است برای اندروید ظاهر شود، اما توییتر معمولاً در نهایت به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای کاربران اندروید اضافه می‌کند. امیدواریم شما هم بتوانید گیف گیاه مار خود را منتشر کنید.