منو سایت

اگر اولین سرمایه گذاران زودتر ادامه دهند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اگر اولین سرمایه گذاران زودتر ادامه دهند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

یک برخورد در بازار در مراحل اولیه وجود دارد.

در یک دنیا، سرمایه‌گذاران در مراحل بعدی به اصلاح عدم تعادل‌های تکنولوژیک با فشار برای دنیای سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه واکنش نشان می‌دهند و سرمایه‌گذاران تازه‌کار را مجبور می‌کنند حتی زودتر برای محافظت از دارایی و بازده بالقوه اقدام کنند. این روند توسط شرکت هایی مانند Andreessen Horowitz برجسته شده است، که ماه ها پس از راه اندازی یک صندوق راه اندازی 400 میلیون دلاری، برنامه پیش شارژ را راه اندازی کردند. علاوه بر این، Techstars، شتاب‌دهنده‌ای که به معنای واقعی کلمه برای کمک به استارت‌آپ‌ها راه‌اندازی شد، صندوقی را برای حمایت از شرکت‌هایی که برای برنامه‌نویسی سنتی آن خیلی زود بودند، راه‌اندازی کرد.

اگرچه همه اینها اتفاق می افتد، سرمایه گذاران در مراحل اولیه دوام می آورند تصحیح ارزیابی و کاهش پرتفوی برخی اعتراف می‌کنند که به شرکت‌های پرتفوی می‌گویند که دوباره روی حفاظت از پول، سودآوری و نظم و انضباط تمرکز کنند، نه فقط رشد.

بیایید وانمود کنیم که این دو دنیای بسیار متفاوت در یک جهان هستند: سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه منظم‌تر و ثروتمندتر می‌شوند، اما در عین حال، اولین سرمایه‌گذاران زودتر ترک می‌کنند. سرمایه گذاران به دنبال این هستند که بنیانگذاران باریک و سبز باشند، اما در عین حال به آنها 10000 دلار پیشنهاد می دهند تا برای یک هفته یک PTO بگیرند و دست خود را در کارآفرینی امتحان کنند. رشد، سود ناخالص و سوزاندن اولویت های جدید مدیران عامل هستنداما در عین حال، سرمایه‌گذاران خطرپذیر برای ارائه وجوه بیشتر، زودتر، در زیرمجموعه‌های تازه اختراع‌شده سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه تلاش می‌کنند.

تنش بین این دو جهان بسته به این که آیا شما بنیانگذار استنفورد هستید که یک شرکت SaaS را راه اندازی می کند یا اینکه برای اولین بار کارآفرینی هستید که در تلاش برای شکستن agtech هستید متفاوت به نظر می رسد. با این وجود، توجه روزافزون و نظم و انضباط در مراحل اولیه فقط من را وادار می کند که یک چیز مشترک را متعجب کنم: سرمایه گذاران مرحله اولیه باید روی چه چیزی تمرکز کنند؟