منو سایت

اگر ماهانه 4.99 دلار به Tumblr بدهید، دیگر نیازی به دیدن تبلیغات نخواهید داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

Tumblr امروز اعلام کرد که در حال معرفی یک تجربه مرور بدون تبلیغات برای وب و موبایل است. شما باید ماهانه 4.99 دلار برای آنچه که Tumblr آن را “مزخرف خالص و بدون تقلب” می نامد پرداخت کنید، اما قیمت سالانه 39.99 دلار آن به شما چهار ماه رایگان می دهد. برای ورود به سیستم، کاربران می توانند به تنظیمات حساب خود رفته و روی دکمه “بدون تبلیغات” کلیک کنند، جایی که از آنها خواسته می شود بین اشتراک سالانه یا ماهانه انتخاب کنند. اگرچه مرور بدون آگهی در دستگاه های تلفن همراه نیز در دسترس است، فقط می توان آن را به صورت آنلاین فعال کرد. در حالی که این ویژگی تبلیغات شخص ثالث را پنهان می کند، پست های حمایت شده را از کاربران Tumblr پنهان نمی کند.

این آخرین تلاش Tumblr برای کسب درآمد از این پلتفرم است که ارزش آن در طول سال ها کاهش یافته است. تنها در چند ماه گذشته، Tumblr اشتراک Post + و همچنین Tipping را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد از طریق Stripe پول نقد را برای وبلاگ نویسان مورد علاقه خود ارسال کنند. Tumblr 5٪ پورسانت از درآمد Post + دریافت می کند، اما همه نکات مستقیماً به سازندگان می رسد، منهای هزینه های استاندارد کارت اعتباری (2.9٪ + 0.30 دلار).

مخاطبان Tumblr به دلیل حمله به هرگونه تغییر در پلتفرم شناخته شده اند، اما اشتراک بدون آگهی ویژگی کمتری نسبت به پست های پرداخت است. Tumblr تبلیغات بسیار عجیبی ارائه می دهد (مورد علاقه شخصی ما تبلیغاتی است که به شما پیشنهاد می دهد یک فوت مربع زمین در اسکاتلند بخرید تا یک لرد شوید)، اما برخی از کاربران نشان داده اند که قبلاً Tumblr را بدون تبلیغات با استفاده از پسوندهای مرورگر دریافت می کنند، بنابراین آنها اینگونه نیستند. تحریک به پرداخت

مشکلات در بهشت ​​طرفداران: کاربران Tumblr به اشتراک بتا حمله می کنند