منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • اگر نتواند اتلاف انرژی شما را کاهش دهد، سیلد هزینه کربن زدایی خانه شما را خواهد خورد

اگر نتواند اتلاف انرژی شما را کاهش دهد، سیلد هزینه کربن زدایی خانه شما را خواهد خورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اگر نتواند اتلاف انرژی شما را کاهش دهد، سیلد هزینه کربن زدایی خانه شما را خواهد خورد

اگر صاحب خانه هستید، سیلد یک پمپ حرارتی برای فروش به شما دارد. این استارت آپ مستقر در منهتن، که به صاحبان خانه کمک می کند تا سیستم های گرمایش نفت و گاز خود را با یک مدل بودجه غیرمعمول جایگزین کنند، در معامله جدیدی که توسط سرمایه گذار املاک و مستغلات Fifth Wall رهبری می شود، 29.5 میلیون دلار اضافی جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران دیگری از جمله FootPrint Coalition و CityRock رابرت داونی جونیور نیز به آن پیوستند.

پمپ های حرارتی با جابجایی گرما در اطراف، هدایت آن به داخل یا خارج از خانه کار می کنند، بسته به اینکه می خواهید خنک شوید یا گرم بمانید. آنها نسبت به همتایان خود با سوخت فسیلی کارآمدتر هستند، اما نصب آنها گران است، جایی که مدل Sealed شروع شد. شرکت را پوشش می دهد هزینه های نصب و هوازدگی از قبل، شارژ ماهیانه از صاحبان خانه بر اساس انرژی آنها. این یعنی سیلد تنها در صورتی پول می گیرد که بتواند اتلاف انرژی را کاهش دهد.

مدیرعامل لورن سالز به TechCrunch گفت: شرط بزرگ این استارت آپ روی الگوریتم های یادگیری ماشینی آن است که “واقعاً به طور دقیق مصرف انرژی آینده در خانه را پیش بینی می کند.” پیش‌بینی‌های Sealed کامل نیستند. سالز گفت: گاهی اوقات یک استارت آپ پول قرارداد را از دست می دهد، گاهی اوقات برنده می شود، “اما ما می توانیم با داشتن مجموعه ای از خانه ها آن را متعادل کنیم.”

برای انجام نصب واقعی، Sealed به سخت‌افزار پمپ حرارتی موجود متکی است و مشتریان خود را به شبکه‌ای از پیمانکاران متصل می‌کند که از طریق ارتقاءهایی مانند مهر و موم هوا، عایق و لامپ‌های LED علاوه بر پمپ‌های حرارتی، اتلاف انرژی را کاهش می‌دهند. سالز افزود: همه اینها “یک فناوری بسیار آزمایش شده و واقعی است که برای چندین دهه وجود داشته است.”

در حالی که به نظر می رسد راه حل های نظری برای بحران آب و هوا – مانند کربن مکش کربن از آسمان – در کانون توجه قرار دارند، فناوری مورد نیاز برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در حال حاضر وجود دارد، پانل بین دولتی تغییرات آب و هوا در گزارش آوریل خود نتیجه گیری کرد. در سطح ابزار، این به معنای جایگزینی نیروگاه های سوخت فسیلی با منابع تجدیدپذیر است. با این حال، این کار خانه‌ها را از سوخت‌های فسیلی رها نمی‌کند، مگر اینکه صاحبان خانه‌ها از گرمایش با نفت و گاز دست بکشند.

Sealed نه ساله قصد دارد با استفاده از ابزار جدید خود برای گسترش فراتر از شمال شرق برای اولین بار، از شیکاگو، این تغییر را در ایالات متحده تسریع بخشد. این شرکت همچنین قصد دارد تا پایان سال تعداد کارکنان خود را دو برابر کند و به حدود 200 کارمند برساند. طبق گفته سالز، این معامله 29.5 میلیون دلاری، سری B موجود Sealed را از 16 میلیارد دلار به مجموع 45.5 میلیون دلار افزایش می دهد، که “قطعاً یک دایره بزرگ و بزرگ” است. مدیر عامل شرکت اضافه کرد که امتیاز این استارت آپ اکنون 9 رقمی است و از اشتراک گذاری بیشتر خودداری کرد.