منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ایالات متحده به تازگی اعلام کرده است که خودروها تا سال 2026 باید بسیار کارآمدتر شوند

ایالات متحده به تازگی اعلام کرده است که خودروها تا سال 2026 باید بسیار کارآمدتر شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ایالات متحده به تازگی اعلام کرده است که خودروها تا سال 2026 باید بسیار کارآمدتر شوند

وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) از تغییر چشمگیر استانداردهای مصرف سوخت داخلی خبر داده است، که گامی مهم در جهت قرار دادن وسایل نقلیه الکتریکی بیشتر در جاده ها و در عین حال کاهش وابستگی به سایر کشورها است.

این استانداردها که در سال 2024 اجرایی می شوند، هدفشان دستیابی به هدف جاه طلبانه جو بایدن برای برقی کردن نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده تا سال 2030 است. آنها همچنین می توانند توسعه داخلی باتری های قابل شارژ و خودروهای الکتریکی را تسریع کنند.

پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل ایالات متحده، روز جمعه گفت: دستور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای فدرال از “آزادی کشور ما برای شکل دادن به آینده خود بدون اینکه تابع ایالت های دیگر و تصمیمات اتخاذ شده در سالن های مدیریت شرکت های انرژی باشد” حمایت می کند. مقر DOT ایالات متحده.

استانداردهای جدید به این معنی است که خودروسازان ایالات متحده باید میانگین مصرف سوخت شرکتی (معروف به CAFE) ناوگان خود را تا سال مدل 2026 به 49 مایل بر گالن افزایش دهند. استاندارد فعلی 37 مایل بر گالن است، در مقایسه با حدود 13 مایل بر گالن در زمان ورود اولین مقررات. در سال 1975 لازم الاجرا شد

Buttigieg صرفه جویی در هزینه بالقوه برای مصرف کننده متوسط ​​را برجسته کرد.

او گفت: “اگر شما چهار بار در ماه پر کنید، سه بار در ماه تا مدل سال 2026 خواهد بود و صدها دلار برای یک خانواده معمولی آمریکایی صرفه جویی می شود.” “قیمت نفت هنوز به قدرت و پویایی در خارج از ایالات متحده بستگی دارد، به این معنی که تا زمانی که به نوعی استقلال انرژی مبتنی بر انرژی پاکی که در اینجا در خانه ایجاد می شود دست یابیم، شهروندان آمریکایی همچنان در برابر افزایش شدید قیمت ها آسیب پذیر خواهند بود. در حال حاضر می بینم.»

آینده حمل و نقل اولین بار در اینجا پس از حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه است. روز پنجشنبه، رئیس جمهور جو بایدن از قانون تولید دفاعی برای تقویت تولید باتری در بحبوحه افزایش قیمت سوخت استناد کرد. این قانون که به رئیس جمهور اجازه می دهد مواد لازم برای دفاع ملی را توزیع کند، با هدف کمک به تامین امنیت منابع داخلی مواد معدنی مانند لیتیوم، نیکل، کبالت، گرافیت و منگنز، که برای ساخت باتری خودروهای الکتریکی و ذخیره انرژی استفاده می شود، است.

این اقدام می تواند سرمایه ای را برای خودروسازان و سایر صنایع برای تولید مواد برای خودروهای الکتریکی و باتری های ثابت فراهم کند. تسلا باتری‌ها را در Gigafactory 1 خود در نوادا تولید می‌کند. سایر خودروسازان از جمله جنرال موتورز، فورد، استلانتیس، تویوتا و فولکس واگن بیش از 330 میلیارد دلار برای توسعه خودروهای الکتریکی و برنامه ریزی برای ساخت باتری های خود در ایالات متحده متعهد شده اند.