منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ایتای دامتی، مدیر عامل واحد و Emalin Shaw از فلوریش برای توضیح استراتژی های جمع آوری کمک های مالی در TechCrunch Live

ایتای دامتی، مدیر عامل واحد و Emalin Shaw از فلوریش برای توضیح استراتژی های جمع آوری کمک های مالی در TechCrunch Live

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ایتای دامتی، مدیر عامل واحد و Emalin Shaw از فلوریش برای توضیح استراتژی های جمع آوری کمک های مالی در TechCrunch Live


Itai Damti یکی از بنیانگذاران Unit در سال 2019 است تا به مشاغل کمک کند تا خدمات بانکی را در محصولات مصرفی خود ادغام کنند. در سال 2020، Emalin Shaw، به عنوان شریک مدیریت Flourish، در دور واحد سری A و بعداً در دور B شرکت سرمایه گذاری کرد.

ما مشتاق میزبانی هر دوی آنها در یک قسمت از TechCrunch Live هستیم که در 16 فوریه ساعت 12:00 PT / 15:00 ET برگزار می شود، جایی که در مورد نحوه اتصال این دو و آنچه که Flourish را به یک شریک خوب برای Unit می کند صحبت خواهیم کرد. . برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید!

هدف TechCrunch Live کمک به استارت‌آپ‌ها برای ایجاد کسب‌وکارهای بهتر و ریسک‌پذیر است. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی که آنها را تأمین مالی می‌کنند می‌نشینند تا در مورد نحوه ملاقات، علاقه‌شان به یکدیگر و در نهایت نحوه انجام معامله صحبت کنند. ما همچنین در مورد ارتباط آنها در کار با یکدیگر از طریق مقیاس بندی بحث می کنیم.

علاوه بر این، این قسمت از TechCrunch Live شامل TCL Pitch-Off است. افرادی از مخاطبان می توانند به صحنه مجازی ما بیایند تا شروع خود را به مهمانان محترم ما ارائه دهند و بازخورد زنده دریافت کنند.

TechCrunch Live برای شرکت رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 15:00 EDT / ناهار PDT منتشر می شود. با این حال، فقط اعضای TechCrunch + به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی دارند. به عبارت دیگر، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch + مشترک شوید.

برای ثبت نام در TechCrunch Live با Unit and Flourish Ventures این پیوند را قطع کنید!