منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ایتا دامتی از واحد توضیح می دهد که چگونه این شرکت با استفاده از فرهنگ و ارزش، سرمایه جمع آوری می کند

ایتا دامتی از واحد توضیح می دهد که چگونه این شرکت با استفاده از فرهنگ و ارزش، سرمایه جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ایتا دامتی از واحد توضیح می دهد که چگونه این شرکت با استفاده از فرهنگ و ارزش، سرمایه جمع آوری می کند


Emalin Shaw، شریک مدیر شرکت Flourish Ventures، در جریان TechCrunch Live گفت: “من هرگز سندی مانند این را در 20 سالگی یا بیشتر ندیده بودم.” اپیزود رو به پایان بود و ایتای دامتی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران واحد، به تازگی توضیح داده بود که چگونه فرهنگ دیرینه و سند ارزش های شرکت به ارائه شرکت کمک کرده است.

«بدیهی است که من ارزش‌های سطح بالا را در اسناد فرهنگی با نقطه‌ها و غیره دیده‌ام – اما چیزی جز آن سطح از ویژگی یا تعهد نیست. … البته، در طول زمان گسترش یافته است، اما شما یک حس واقعی از نحوه برنامه ریزی آن برای رهبری، به خصوص در دو مبادله مختلف و نحوه مقیاس واحد دریافت می کنید. من فکر می کنم تاثیرگذار است. برای آن مهم است [Flourish Ventures]”

دامتی سند را توضیح داد (در زیر تعبیه شده است).

«وقتی فقط دو نفر بودیم، قبل از اینکه بفهمیم قرار است چه کار کنیم، نشستیم و نیم صفحه درباره نوع محیطی که می‌خواهیم بسازیم نوشتیم. همان Google Doc که در آن زمان شروع کردیم، سندی است که امروز از آن استفاده می کنیم، اما به 11 صفحه افزایش یافته است. این بر بسیاری از دانش‌ها تأثیر می‌گذارد که در طول زمان به دست آورده‌ایم.”

Unit سری A خود را در سال 2020 تقویت کرد، زمانی که کووید از ملاقات رو در رو با سرمایه گذاران جلوگیری کرد. “برای ما مهم بود که به مردم دریچه ای برای عملکرد تیمی خود بدهیم و این سند به آنها این فرصت را می داد که تقریباً یک ساعت را بدون حضور در دفتر با ما در دفتر بگذرانند. بهترین راه برای انجام این کار، به اشتراک گذاشتن کتابی هفت یا هشت صفحه ای در مورد فرهنگ و ارزش ها بود.

دامتی گفت: «این باعث هیجان زیادی از سوی سرمایه گذاران شد. “ما این کار را انجام می دهیم زیرا برای تجارت مهم است. ما این کار را انجام می دهیم تا انتظارات را با نامزدهای کارمندان تعیین کنیم. و این چیزی است که قانون اساسی در شرکت است که بر نحوه عملکرد ما حاکم است. من همچنین دریافتم که یکی از محصولات جانبی عالی گرفتن این دارایی و به اشتراک گذاشتن آن با افرادی است که می شناسم. برخی افراد آن را مخفی نگه می دارند. من می گفتم: “سرمایه گذاران باید پنجره ای به نحوه تفکر شرکت داشته باشند.” و این همیشه مهم بوده است.”