منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ایلان ماسک گفت که قرارداد توییتر به دلیل هرزنامه به طور موقت به حالت تعلیق درآمد

ایلان ماسک گفت که قرارداد توییتر به دلیل هرزنامه به طور موقت به حالت تعلیق درآمد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ایلان ماسک گفت که قرارداد توییتر به دلیل هرزنامه به طور موقت به حالت تعلیق درآمد

کارمندان توییتر باید واقعاً خواهان یک زندگی آرام باشند … ایلان ماسک، میلیاردر نابینا که اخیراً تصمیم گرفته است پلت فرم رسانه های اجتماعی را به مجموعه شرکت های فناوری خود اضافه کند، به تازگی توییت ها پیشنهاد 43 میلیارد دلاری او برای خرید این شرکت “به تعویق افتاد تا جزئیات در انتظار پشتیبانی از این محاسبه باشد که حساب‌های هرزنامه / جعلی در واقع کمتر از 5٪ از کاربران را تشکیل می‌دهند.”

با توجه به تمایل ماسک به ترول کردن، درک اینکه آیا این یک نگرانی جدی است، که ب) تعویق واقعی معامله است، بسیار دشوار است، زیرا ج) ماسک در حال سرد شدن است. یا اینکه آیا D)، تلاشی برای استفاده از سیر نزولی قیمت سهام توییتر در روزهای اخیر برای تلاش برای مذاکره مجدد در مورد قیمت پایین تر برای خرید آن. (یا E)، ماسک چرندیات – چه کسی می داند چه عواقب قانونی دارد.)

ما با توئیتر تماس گرفتیم تا به توییت ماسک در مورد تعلیق قرارداد پاسخ دهیم، اما در زمان نوشتن این خبر این شرکت اظهار نظری نکرده است.

 

ماسک نفرت خود را از ربات‌های هرزنامه در توییتر به وضوح ابراز کرد – قول داد که مبارزه با هرزنامه‌ها را پس از تصاحب شرکت در اولویت قرار دهد.

بنابراین اگر اکانت‌های هرزنامه / جعلی بیش از 5 درصد از کاربران توییتر را تشکیل می‌دهند، این خطر وجود دارد که ماسک هزینه بیشتری بپردازد – که مخصوصاً اگر او واقعاً قصد “احراز هویت همه افراد” را برای پاک کردن هرزنامه‌ها داشته باشد، صادق است. زیرا این می تواند به این معنی باشد که اندازه پلت فرم به 5٪ – یا بیشتر کاهش می یابد (اگر محاسبات توییتر خاموش باشد).

ماجرای رویترز، که ماسک در توییت خود به آن لینک داد، گزارشی است در 2 می درباره اسنادی که توییتر در اوایل این ماه تهیه کرده بود مبنی بر اینکه حساب‌های جعلی یا هرزنامه کمتر از 5 درصد از کاربران فعال روزانه او را در سه ماهه اول تشکیل می‌دادند.

در طول سه ماهه، توییتر گزارش داد که 229 میلیون کاربر وجود دارد که از آنها تبلیغات ارائه شده است.

این حماسه پر هرج و مرج بعدی کجا خواهد رفت؟ هر کسی می تواند حدس بزند. اما هر اتفاقی که بیفتد در حال حاضر برای توییتر بسیار گیج کننده و مضر است – با قیمت سهام این شرکت حتی در معاملات قبل از بازار امروز. خود هیئت مدیره توییتر نیز همچنان با سؤالاتی در مورد تصمیم خود برای پذیرش این پیشنهاد مواجه است.

آ چندین مقام ارشد نیز برکنار شدند قبل از تغییر جهت مورد انتظار پیش بینی شده توسط ماسک. و آنجا همچنین گزارش‌هایی مبنی بر ترک این پلتفرم توسط کاربران به دلیل ترس از اینکه توییتر به رهبری ماسک درها را به روی سخنان نفرت‌انگیز سمی باز کند، منتشر شده است. (ماسک گفت که برای مثال دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده را دوباره در سکو آزاد خواهد کرد.)

آیا ایلان ماسک با توئیتر با تنظیم‌کننده‌های گفتار جهانی برخورد خواهد کرد؟

مدیران ارشد توییتر، از جمله مدیران درآمد و محصولات مصرفی، پس از قرارداد ماسک ظاهر می شوند

گاهشماری کامل حماسه ایلان ماسک-تویتر