منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ایندیگوف به ارتباط نمایندگان محاصره شده و رای دهندگان اغلب ناامید آنها کمک می کند

ایندیگوف به ارتباط نمایندگان محاصره شده و رای دهندگان اغلب ناامید آنها کمک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ایندیگوف به ارتباط نمایندگان محاصره شده و رای دهندگان اغلب ناامید آنها کمک می کند

قانون‌گذاران جمهوری‌خواه با خشم فزاینده‌ای نسبت به مرگبارترین تیراندازی جمعی در یک مدرسه آمریکایی در نزدیک به یک دهه اخیر روبرو هستند، و بسیاری از رأی‌دهندگان از رأی‌های متعدد خود علیه اصلاحات کنترل اسلحه حتی نسبتاً ناامید شده‌اند.

شبکه های اجتماعی نمی توانند مشکل را حل کنند. Indigov، یک استارت آپ سه ساله مستقر در نیویورک متشکل از 70 نفر، نیز نمی تواند آن را حل کند، اما تیم، یک پلت فرم خدمات مدنی، احتمالا می تواند کمک کند. تمام دلیل وجودی آن این است که به قانونگذاران و دیگران راهی برای برقراری ارتباط با کسانی که به آنها رای داده اند داده شود و به این رای دهندگان اطمینان بیشتری بدهد که آرای آنها شنیده می شود – و ایمیل ها، توییت ها و نامه های آنها شنیده می شود. خوانده شده توسط شخص حقیقی.

چگونه کار می کند؟ هفته گذشته، قبل از فاجعه دیروز، با بنیانگذار Indig الکس کوتس صحبت کردیم و او ارائه نرم افزار به عنوان یک سرویس به Indigov را به عنوان نوعی پلت فرم ارتباطی چند کانالی با سه مولفه توضیح داد که همه آنها با هم برای توانمندسازی بهتر مقامات دولتی کار می کنند. “هر درخواست، نظر یا پیامی که به دفتر آنها می رسد را جذب، مرتب و مجوز می دهد.”

اول، Indigov وب سایت هایی ایجاد کرد که به گفته کوتس، بسیار بیشتر از بسیاری که در جستجوی یک کارمند دولتی پیدا می کنید، به رأی دهندگان پاسخ می دهند. این شرکت از ذکر نام مشتریان خود به صورت عمومی امتناع کرد، اگرچه ما به وب سایت یکی از نمایندگان کنگره نیویورک هدایت شدیم که بلافاصله منویی را به بازدیدکنندگان ارائه داد و از آنها پرسید که آیا می خواهند درخواست جلسه یا ثبت نام در یک خبرنامه یا کمک به جامعه خود را از جمله تنظیمات دیگر داشته باشند. . .

کوتس گفت: دومین بخش پشت صحنه پیشنهاد Indigov یک سیستم مدیریت گردش کار است که پیام های دریافتی را از ایمیل ها، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی و تماس های تلفنی دریافت می کند، که شرکت مطابقت دقیق رشته متن را هنگام جستجوی محتوای آنها اعمال می کند.

کوتس – که از زمان بسته شدن شرکت فناوری مدنی، یکی از بنیانگذاران مشهور شان پارکر، برای مدت کوتاهی در بریگاد کار کرده است – استدلال می کند که فناوری دقیق تر از پردازش زبان طبیعی یا یادگیری ماشینی است، جایی که میزان خطا می تواند از 2٪ متغیر باشد. به 5٪، که فقط برای ایجاد یک مشکل بزرگ کافی است. کوتس گفت: “این ممکن است به این معنی باشد که یک جزء ممکن است پاسخ نامناسبی دریافت کند و روی صفحه نمایش گرفته شود و در توییتر پست شود و به یک رسوایی تبدیل شود.” (او همچنین استدلال می کند که با بهبود چشمگیر توانایی کارمندان برای پردازش محتوای ورودی، آنها می توانند به رای دهندگان در “چند ساعت” به جای چند ماه پاسخ دهند.)

به گفته ایندیگوف، بخش سوم به سادگی مدیریت بهتر لیست رای دهندگان کارمند دولتی است تا بتواند فعالانه تر با آنها ارتباط برقرار کند.

مانند هر استارت‌آپ جوانی، ایندیگوف چقدر می‌تواند جذب کند، مورد سوال است. بر اساس برآوردهای ما، این شرکت جوان در حال حاضر صدها مشتری بر اساس ادعای خود مبنی بر “حمایت 190 میلیون آمریکایی” توسط فناوری خود دارد.

در همین حال، فروشندگان بزرگ‌تر CRM، از جمله Salesforce، فرصت مشابهی را می‌بینند که Indigov برای جایگزینی سیستم‌های قدیمی قدیمی که تلاش‌های بسیاری از مقامات دولتی را تحت فشار قرار می‌دهد، ایجاد می‌کند.

به طور طبیعی، کوتس معتقد است که Indigov با توجه به تجربه رو به رشد او با مقامات دولتی و رای دهندگان مناسب تر است. “تعداد مناسبی از فروشندگان بزرگ در تلاش برای ورود به فضا هستند، اما مشتریان ما به تعداد زیادی ویژگی های فوق خاص نیاز دارند، و در حالی که سیستم های CRM برای تشویق مشتریان به خرید چیزی طراحی شده اند، دولت واقعا این کار را انجام نمی دهد.”

کوتس همچنین ادعا می کند که بازاری که Indiegov دنبال می کند بسیار بزرگ است – و هنوز کاملاً باز است. او به طور خاص به FedRAMP، برنامه مدیریت ریسک و مجوز فدرال، که در سال 2011 به عنوان راهی برای تضمین امنیت سرویس‌های ابری مورد استفاده توسط دولت ایالات متحده تأسیس شد، اشاره می‌کند و می‌گوید: «فکر نمی‌کنم سرمایه‌گذاران خطرپذیر یا بیشتر مردم درک کنند که دولت، [through initiatives like FedRamp]، اکنون برای اولین بار شروع به استفاده از SaaS مبتنی بر ابر کرده است. . . پنجره ای وجود دارد که به سادگی به روی شرکت هایی مانند ما باز است که در حال بازنویسی کامل فیلمنامه چیستی govtech هستند.

این زمین قانع کننده است. همچنین به نظر می رسد که کار کرده است. امروز، Indigov امروز اعلام کرد که 25 میلیون دلار بودجه سری B را از Tusk Venture Partners، Wicklow Capital، Valor Equity Partners و یک حامی قبلی 8VC جمع آوری کرده است. این دور کل بودجه شرکت را تا به امروز به بیش از 38.3 میلیون دلار می رساند.

بردلی تاسک از تاسک ونچرز در پاسخ به این سوال که چرا در این معامله مشارکت داشته است، گفت که قبل از تبدیل شدن به یک مشاور سیاسی و سرمایه گذار بیش از یک دهه را در دولت های محلی، ایالتی و فدرال کار کرده است و می بیند که بسیاری از شرکت ها قول اصلاح دولت را می دهند. او اصرار دارد که ایندیگوف “تنها پلتفرمی است که من دیده ام که در واقع راه حلی برای مشکل بزرگی که مقامات منتخب با آن روبرو هستند ارائه می دهد” و “به آنها اجازه می دهد زمان بیشتری را صرف رسیدگی به نیازهای فردی رای دهندگان کنند.”

آنها ممکن است پس از تیراندازی دیروز در مدرسه ای در تگزاس بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داشته باشند. امروزه، در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر، بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه از جمله پذیرش کمک های انجمن ملی تسلیحات متهم هستند. در میان آنها سناتور میت رامنی است که دیروز پس از شورش در مدرسه، “دعا و تسلیت” خود را در توییتر نوشت.

منتقدان، از جمله Cemel Hill، یکی از همکاران The Atlantic، در پاسخ اشاره کرد بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از کمپین برادی برای جلوگیری از خشونت با سلاح، در توییت‌هایی مبنی بر اینکه رامنی قبلاً بیش از 13 میلیون دلار کمک از NRA دریافت کرده بود.

سخنگوی این سناتور پس از آن در بیانیه‌ای گفت: «هیچ‌کس صدای سناتور رامنی را ندارد و تجربه او از استقلال در سنا نشان می‌دهد».

اما این ادعا و بسیاری دیگر به زودی توسط آمریکایی‌های خشمگینی که به میلیون‌ها نفر دیگر پیوستند تا بپرسند چه زمانی تیراندازی متوقف می‌شود، مغلوب شد. از جمله: استیو کر، مربی NBA، که پدرش چندین دهه پیش پس از تیراندازی درگذشت، و بدتر شدن آشکار او در سناتورها، متخصصان اسلحه، در مصاحبه قبل از بازی به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.