منو سایت

اینستاگرام در حال حاضر برای برخی از کاربران کار نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
اینستاگرام در حال حاضر برای برخی از کاربران کار نمی کند

اگر امروز برای دسترسی به اینستاگرام مشکل دارید، تنها نیستید. بر اساس گزارش‌های سرویس نظارت بر وب شخص ثالث Downdetector، غول رسانه‌های اجتماعی در حال حاضر با مشکلاتی مواجه است. وب سایت نشان می دهد که مشکلات از حدود ساعت 12:30 به وقت شرقی شروع شده است. NetBlocks که مصرف جهانی اینترنت و قطعی آن را ردیابی می کند نیز دارای آن است اشاره شد اینستاگرام با اختلالات دوره ای در خدمات بین المللی مواجه است.

ما می دانیم که برخی از افراد در دسترسی به اینستاگرام با مشکل مواجه هستند. ما در تلاش هستیم تا در اسرع وقت همه چیز به حالت عادی بازگردد و بابت هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم.” یکی از سخنگویان متا به TechCrunch گفت.

گزارش ها نشان می دهد که کاربران با مشکلات مختلفی از جمله عدم امکان ورود مجدد پس از خروج از سیستم مواجه می شوند. برخی از کاربران همچنین گزارش می دهند که هنگام ورود به اینستاگرام پیام “خوش آمدید به اینستاگرام” را مشاهده می کنند که گویی یک حساب جدید دارند. دیگران پس از چند پست نمی توانند ببینند یا فقط پست هایی را می بینند که هفته ها پیش آپلود شده اند. برخی از کاربران همچنین گزارش می دهند که نمی توانند صفحه اصلی خود را بازخوانی کنند و پیام «متاسفم، اما مشکلی پیش آمد» مشاهده می شود.

به روز شده در 2022/5/26 ساعت 3:20 بعد از ظهر به وقت شرقی: متا به TechCrunch گفت که این شرکت در حال کار برای حل این مشکل است.