منو سایت

این آلبوم 24 ساله منحصراً به عنوان یک سرویس پادکست پولی در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این آلبوم 24 ساله منحصراً به عنوان یک سرویس پادکست پولی در دسترس است

حداقل لازم نیست 200 دلار برای Stem Player خرج کنید تا به آلبوم دوم Black Star برسید. و هی، با 24 سال فاصله بین ضبط، هیچ کس نمی تواند این دو نفر را به عجله “بدون ترس از زمان” بر خلاف پروژه های دیگر متهم کند. پس از سال‌ها تلاش ناموفق برای افزایش اشتراک آلبوم‌های انحصاری، جدیدترین آلبوم Black Star از سراسر دنیا به Luminary می‌آید.

این اپلیکیشن دو سال پیش با بودجه هنگفت و با هدف تبدیل شدن به نتفلیکس در پادکست وارد صحنه شد. اولین کار او با رد برخی از بزرگترین نام های صنعت با پیام او “پادکست ها به تبلیغات نیاز ندارند” مواجه شد. در نتیجه، بدون برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت راه‌اندازی شد.

مانند نتفلیکس قبل، لومیناری با محتوای اصلی ادامه داد و با نام هایی مانند ترور نوآ، رکسانا گی و راسل برند قرارداد امضا کرد. همانطور که مشخص است، یاسین بای از ستاره سیاه و طالب کولی میزبان معجزه نیمه شب با دیو چپل در شبکه پادکست هستند (تصادفی عجیب، متوجه شدم). که قبل از انتشار آلبوم محتوای اضافی را ارائه می دهد.

اولین آلبوم این دو، “Mos Def & Talib Kweli Are Black Star” از زمان انتشار آن در سال 1998 به یک کلاسیک واقعی هیپ هاپ در تمام دوران تبدیل شد. این دو در طول سال ها به همکاری خود ادامه دادند، از جمله در سال 2006 در Chappelle’s Michel حضور داشتند. د) مستند «بلاک پارتی» به کارگردانی گوندری، اما در نهایت آلبوم دوم از «دموکراسی چینی» دست نیافتنی‌تر خواهد بود. اما برخلاف این آلبوم، آخرین بلک استار توسط مدلب تولید شده است، نه اکسل رز – قطعاً به نفع او.

کولی درباره آلبوم جدید گفت: «حدود 3 تا 4 سال پیش در اروپا به یاسین می رفتم و شروع کردیم به صحبت در مورد آهنگ هایی که باید در آلبوم بسازیم، بنابراین یک مهندس را آوردم تا ببینم این آلبوم جدید چیست. وقتی متوجه شدم که این مکالمه در حال تبدیل شدن به یک مکالمه خلاقانه است، شروع کردم به اطمینان از اینکه مهندس همیشه در اطراف است. روزی بود که در هتل بودیم و به ضربات مدلب گوش می دادیم و او گفت: این نوار مدلب را دوباره پخش کن. من ضربات را می نوازم و او شروع به قافیه زدن به ضرب می کند. و بنابراین ما اولین آهنگ را ساختیم.”

«No Fear of Time» در تاریخ 3 می، به طور انحصاری در Luminary می آید.