منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • این روبات های کنترل کننده هوش مصنوعی اینجا هستند تا کارگران انبار شما را ایمن نگه دارند (r)

این روبات های کنترل کننده هوش مصنوعی اینجا هستند تا کارگران انبار شما را ایمن نگه دارند (r)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این روبات های کنترل کننده هوش مصنوعی اینجا هستند تا کارگران انبار شما را ایمن نگه دارند (r)

سال گذشته، Voxel 3 میلیون دلار برای ایمن‌تر کردن انبارها از طریق دوربین‌های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی جمع‌آوری کرد. او در پس‌زمینه مشغول کار و جمع‌آوری سرمایه برای توسعه بیشتر فناوری خود برای ایمن‌تر کردن انبارها و افزایش عملیات بیشتر بود.

این شرکت در سال جاری از 8 به 30 رسیده است و جمع آوری کمک های مالی سرمایه گذاری استعدادهای آن را برای دو برابر کردن ماموریت خود برای کاهش صدمات و حوادث در محل کار تسریع خواهد کرد. شرکت به من گفت که رشد کرده است.”با نرخ بی سابقه ای “، کاهش صدمات در محل بیش از 80٪. این شرکت ادعا می کند که بهره وری عملیاتی را بیش از 20 درصد در سایت های مشتریان اولیه خود افزایش داده است.

این آمار هم توجه شرکت های بیمه و هم مدیران انبارها را که به سلامت و ایمنی اهمیت می دهند، جلب کرد. هدف این شرکت – علاوه بر قطع شدن دست کمتر در تصادفات لیفتراک – تغییر مدیریت ریسک و ایمنی در محیط کار است. هدف این شرکت “تغییر اساسی روش ریسک پذیری شرکت های بیمه” است و به من گفت که سعی دارد از طریق “داده های پایدار و هوشمندی قابل اجرا” رابطه بین بیمه گذاران و مشتریان خود را تقویت کند.

با تکیه بر هوش مصنوعی و محاسبات جانبی، این شرکت در تلاش است تا در سمت خوب اتحادیه های انبارداری در حال ظهور و نگرانی های حفظ حریم خصوصی باقی بماند. او ادعا می کند که با طراحی الگوریتم های خود به گونه ای که اطلاعات شخصی را ردیابی نمی کند، به حفظ حریم خصوصی و امنیت متعهد است.

این روبات های کنترل کننده هوش مصنوعی اینجا هستند تا کارگران انبار شما را ایمن نگه دارند (r)

صفحه نمایش با گزارشی از حادثه Voxel. اعتبار تصویر: voxel

الکس سنمار، مدیر عامل Voxel گفت: “امنیت و عملیات سایت اغلب یک فرآیند واکنشی و دستی است که در آن دوربین های امنیتی پس از بروز مشکلات بازرسی می شوند.” Voxel اولین راه‌حلی است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد با استفاده از زیرساخت دوربین موجود، رفتارهای کلیدی را که منجر به صدمات پرهزینه می‌شوند، شناسایی کنند.

دور 15 میلیون دلار بودجه سری A توسط Eclipse Ventures با MTech و World Innovation Labs هدایت شد.

این دور اخیر سرمایه کل سرمایه جذب شده را به 18 میلیون دلار می رساند.

ما در نقطه عطفی در بهبود تولید، لجستیک و عملیات فیزیکی در ایالات متحده هستیم که بیش از 40 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده را تشکیل می دهد. آیدان مادیگان کورتیس، شریک Eclipse Ventures و یکی از اعضای هیئت مدیره Voxel گفت: فناوری Voxel نتایج ملموس و تغییرات پایدار در ایمنی و کارایی عملیات مشتریان خود را تسریع می کند. تیم Eclipse معتقد است که معماری اصلی Voxel، که رویکردی محجوب با استفاده از زیرساخت دوربین موجود دارد، و برنامه‌های کاربردی پیشرفته هوش مصنوعی به Voxel این امکان را می‌دهد تا در رده نرم‌افزارهای چند تریلیون دلاری و برنامه‌های هوش مصنوعی پیشرو شود. صنعت فیزیکی ‘.