منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • این سرمایه گذاران و بنیانگذاران شگفت انگیز را در TechCrunch Live آوریل امسال بشنوید

این سرمایه گذاران و بنیانگذاران شگفت انگیز را در TechCrunch Live آوریل امسال بشنوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این سرمایه گذاران و بنیانگذاران شگفت انگیز را در TechCrunch Live آوریل امسال بشنوید

TechCrunch Live یک سری قسمت های هیجان انگیز دارد که برای آوریل برنامه ریزی شده است. سخنرانان از رشته ها، سوابق و مکان های مختلفی می آیند. مثل همیشه، هر قسمت شامل یک کارآفرین است که آزمایش اولیه خود را همراه با سرمایه‌گذار تامین مالی شرکت ارائه می‌کند. ما می‌خواهیم بدانیم که بنیانگذار چگونه VC را به کار گرفته است، چه چیزی باعث می‌شود شراکت آنها کار کند، و چگونه سایر بنیانگذاران می‌توانند داستان سرایی و ارائه خود را بهبود بخشند.

TechCrunch Live به بنیانگذاران کمک می کند تا سرمایه گذاری های بهتری را با پشتوانه ریسک ایجاد کنند. ما این کار را با گرد هم آوردن بنیان‌گذاران استارت‌آپ و حمایت از سرمایه‌گذاران انجام می‌دهیم تا دقیقاً چه چیزی به انجام معامله کمک کرده است. سرمایه گذاران به چه شاخص هایی نگاه می کنند؟ بنیانگذاران به چه سؤالاتی پاسخ دادند که باعث شد سرمایه گذاری خطرپذیر بیشتر بداند؟ بنیانگذاران چگونه چشم انداز عالی خود را بیان کردند و برنامه گام به گام برای رسیدن به آن چه بود؟

TechCrunch Live همچنین محل برگزاری TCL Pitch-off است، جایی که بنیانگذاران مخاطب می توانند به صحنه مجازی ما بروند تا راه اندازی خود را به مهمانان برجسته ما ارائه دهند و بازخورد زنده آنها را دریافت کنند.

مانند هر رویداد TechCrunch، این مجموعه هفتگی شامل شبکه است تا بتوانید با سایر شرکت کنندگان ملاقات کرده و به آنها خوشامدگویی کنید.

این رویداد هر چهارشنبه ساعت 11:30 به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود و رایگان است. شبکه‌سازی و ارسال پیشنهادات از ساعت 11:30 صبح به وقت محلی آغاز می‌شود، سپس مصاحبه در ساعت 12 ظهر PT و یک جلسه بازخورد زنده در ساعت 12:30 بعد از ظهر PT. فقط اعضای TechCrunch + به کتابخانه کامل محتوای درخواستی دسترسی دارند، بنابراین اگر قبلاً دسترسی نداشته‌اید، همین حالا ثبت‌نام کنید!

و بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا نگاهی به مهمانان برجسته ای که در TechCrunch Live در ماه آوریل به ما پیوستند، آورده شده است.


آنیش آچاریا (a16z) + الکس بوعزیز (معامله)

20 آوریل – 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی

الکس بوعزیز پس از اینکه با موانع بزرگی در استخدام کارگران از راه دور برای سرمایه گذاری دیگری روبرو شد، یکی از بنیانگذاران Deel شد. از زمان تأسیس در سال 2018، این شرکت 629 میلیون دلار جمع آوری کرده است. امیدواریم در 20 آوریل به اپیزود زنده TechCrunch بپیوندید تا از الکس و آنیش آچاریا، شریک عمومی a16z و سرمایه‌گذار پیشرو در سری A شرکت Deel بشنوید. ما از شنیدن نحوه عملکرد Deel در a16z و درس‌هایی که بوعزیز و آچاریا در این راه آموختند هیجان‌زده هستیم. ارائه شده توسط JP Morgan.

برای TechCrunch Live با a16z و Deel ثبت نام کنید

این سرمایه گذاران و بنیانگذاران شگفت انگیز را در TechCrunch Live آوریل امسال بشنوید

اعتبار تصویر: آندریسن هوروویتز / دیل


ماتیلدا کالین (جلو) + فردریک کرست (اکتا)

27 آوریل – 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی

ماتیلد کالین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Front، تعداد انگشت شماری سرمایه کمتر از سنتی را جمع آوری کرد، از جمله مدیر عامل Okta و یکی از بنیانگذاران، فردریک کرست. در 27 آوریل به TechCrunch Live بپیوندید تا استراتژی منحصر به فرد کالین را برای جمع آوری کمک مالی و اینکه چگونه استارتاپ ها می توانند خارج از سرمایه گذاران سنتی جمع آوری کنند، بشنوید. کرست، که به عنوان پادکست کار می کند، سری C Front’s را اجرا می کند و کتابی دارد که با عنوان پادکست عالی او منتشر می شود: Zero to IPO.

برای TechCrunch Live با Front و Okta ثبت نام کنید

این سرمایه گذاران و بنیانگذاران شگفت انگیز را در TechCrunch Live آوریل امسال بشنوید

 

لطفاً اینجا را کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به همه رویدادهای آتی TechCrunch را بیابید