منو سایت

این شرکت تأیید کرد که خدمات YouTube در سراسر جهان با مشکلاتی روبرو هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این شرکت تأیید کرد که خدمات YouTube در سراسر جهان با مشکلاتی روبرو هستند

امروز، یوتیوب تأیید کرد که این سایت با مشکلات مختلفی مواجه است که کاربران در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. این شرکت پس از آن که بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای تماشای ویدیوها پیام‌های خطا را گزارش می‌کنند یا متوجه می‌شوند که عناصر مختلف سایت در دسترس نیستند – مانند ناوبری نوار کناری یا منوهای تنظیمات، از جمله موارد دیگر، مشکلات این سرویس را تأیید می‌کند.

برخی از کاربران همچنین متوجه شدند که نمی توانند به حساب YouTube خود وارد شوند یا بین حساب ها جابجا شوند. برخی دیگر گفتند که نمی توانند یوتیوب را روی تلویزیون خود پخش کنند یا از این برنامه در کنسول بازی خود استفاده کنند.

هنگام تلاش برای پخش ویدیوها، برخی با خطای “بدون اتصال به اینترنت” مواجه می شوند، اگرچه در غیر این صورت مشکل اتصال نداشته اند.

یوتیوب در توییتی اعلام کرد که از مشکلات آگاه است و در تلاش است تا آنها را برطرف کند. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که مشکلات به یک منطقه جغرافیایی محدود نمی شود، بلکه ماهیت جهانی دارد و “در دستگاه های مختلف” رخ می دهد.

وب‌سایتی که یوتیوب از طریق توییت خود به آن پیوند می‌دهد شامل فهرستی از مهم‌ترین مسائلی است که کاربران را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما این فهرست کاملی نیست.

شرکت توییتر نیز شناسایی شده مشکلات می تواند باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربرانی شود که نمی توانند در استودیوی YouTube یا YouTube حرکت کنند پخش زنده از سرویس تلویزیونی او، YouTube TV. کاربرانی که سعی می‌کنند تلویزیون YouTube را از طریق Chromecast و Google TV پخش کنند، می‌گویند که از سیستم خارج شده‌اند و نمی‌توانند دوباره وارد سیستم شوند.

حساب کاربری یوتیوب توییتر همچنین به کاربرانی که گزارش داده بودند اشتراک ها و ویدیوهایشان ناپدید شده است، پاسخ داد.

تا کنون، یوتیوب به طور کامل تعطیل نشده است و کاربران با مجموعه ای از مشکلات مشابه مواجه نیستند. اما اگر امروز با یوتیوب یا برنامه های آن مشکل دارید، احتمالاً دلیلش همین است.

یوتیوب هنوز توضیح نداده است که چه چیزی باعث این مشکل در سرویس‌های خود می‌شود، اما این نوع نیمه عمر اغلب به فناوری اصلی مانند سرویس‌های ابری مربوط می‌شود.

این شرکت گفت به‌روزرسانی‌های بیشتر، در صورت موجود بودن، در سایت پشتیبانی خود در اینجا پست می‌شود: https://support.google.com/youtube/thread/159624032. این پست 2 ساعت پیش منتشر شد، اما مشکلات مدت ها قبل از آن توسط کاربران گزارش شده بود.

YouTube یک ETA برای اصلاح ارائه نکرده است.