این پهپاد کامیکازه روتورهای خود را قربانی می کند تا پهپادهای دیگر را ساقط کند

این پهپاد کامیکازه روتورهای خود را قربانی می کند تا پهپادهای دیگر را ساقط کند

پهپادها می توانند خطرناک باشند و ما شاهد استفاده از پهپادهای سفارشی برای انواع اهداف شیطانی هستیم. در اوایل سال 2018، برخی از مشاهده پهپادها، برنامه‌های سفر به 140000 مسافر در لندن را مختل کرد و طبق گزارش‌ها، هواپیماهای بدون سرنشین در حمله به شبکه ایالات متحده در سال گذشته مورد استفاده قرار گرفتند. وجود دارد تعدادی از محصولات برای حذف هواپیماهای بدون سرنشین از آسمان، از تفنگ ساده و آزمایش شده با زمان، تورهای مستقر شبیه تپانچه از DroneShield و زمین توپ های پهپادراه حل های خلاقانه تر، مانند رمزگذارهای سیگنال بسیار جالب و بسیار غیرقانونی. هکر لیتوانیایی الکسی زایتسفسکی گزینه دیگری با نمونه اولیه هواپیمای بدون سرنشین مسابقه‌ای با سرعت بالا وجود دارد که می‌تواند با استفاده از ملخ‌های خود برای پراکنده کردن توری برای رها کردن پهپادهای دیگر، خود تخریب شود.

ملخ ها از پهپاد جدا می شوند تا شبکه را گسترش دهند و هدف آنها سرنگونی پهپادهای مزاحم است. اعتبار تصویر: الکسی زایتسفسکی

این یکی از جالب‌ترین طرح‌هایی است که برای فناوری حذف هواپیماهای بدون سرنشین دیده‌ایم، و مزیت دیگری نیز دارد که به‌طور بالقوه ارزان است. یک اپراتور هواپیمای بدون سرنشین مسابقه‌ای خوب می‌تواند از هر دو دوربین موقعیت‌یابی پهپاد استفاده کند – دوربین جلویی را می‌توان برای یافتن پهپاد و دوربین بالایی را برای قرار دادن شبکه دقیقاً در جایی که لازم است قبل از جدا کردن روتورهای جداگانه برای ارسال شبکه به متخلف استفاده کرد. .

نکته مهم در مورد طراحی یک پهپاد محافظ به این روش این است که با استفاده از اجزای هواپیمای بدون سرنشین مسابقه ای، دستگاه می تواند بسیار سریع باشد – همانطور که می دانید اگر تا به حال در مسابقات هواپیماهای بدون سرنشین شرکت کرده باشید – و پهپادهای محموله معمولا کندتر و سنگین تر هستند. پهپاد Interceptor می تواند به راحتی بیشتر پهپادهای کاربر دیگر را بگیرد و رهگیری کند. هنگامی که شبکه روتور خود را مستقر می کند، چتر باز می شود و پهپاد نارنجی روشن کمی به سمت سطح شناور می شود و صدای بوق ایجاد می کند، بنابراین می توانید مغز و بدن خود را برای استفاده مجدد در تاریخ بعدی بردارید.

ویدیوی آزمایشی فوق العاده جالب است – آن را در بالا ببینید – و جزئیات بیشتری در وب سایت زایتسفسکی دارد.

از طریق SuasNews.