منو سایت

این کاهش برای بنیانگذاران مختلف چیز جدیدی نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این کاهش برای بنیانگذاران مختلف چیز جدیدی نیست

از یادداشت‌هایی در مورد قوهای سیاه و از قلب گرفته تا ایمیل‌های نه چندان خوب که درخواست تأیید ثبت شده مبنی بر اینکه استارت‌آپ شما واقعاً درآمد دارد، سرمایه‌گذاران حرف‌های زیادی درباره رکود دارند.

با این حال، این حقیقتی ساکت‌تر و واقعی‌تر است که اخیراً توجه من را به خود جلب کرده است: برای بنیان‌گذاران مختلف، کاهش چیز جدیدی نیست. برخی از سرمایه گذاران، به ویژه آنهایی که تمرکز خود را بر حمایت از بنیانگذاران نادیده گرفته شده تاریخی می گذارند، می گویند که سرکوب شرکت های فناوری به دلیل تعصبات موجود، بر بنیانگذاران مختلف تأثیر نمی گذارد، به اندازه همتایان دارای بیش از حد بودجه و همگن آنها.

ماندلا اس دی دیکسون، مدیر عامل شرکت All Raise، که اخیراً در اجلاس سالانه آن به پادکست Equity پیوست، به TechCrunch گفت که زنان و سرمایه‌گذاران، بنیان‌گذاران و اپراتورهای نژادهای مختلف ذهنیت عذاب و تاریکی ندارند، زیرا ما عادت کرده‌ایم کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهیم. .”

ما آنقدر به دسترسی نداشتن به این جریان سرمایه عادت کرده ایم که قبلاً خود را تطبیق داده ایم و ماهیچه ها و ظرفیت های لازم برای مقاومت در برابر طوفان های بسیاری را ایجاد کرده ایم که بنیانگذاران ممتازتری هستند که این جریان بی پایان سرمایه و دسترسی به مشاوره و اطلاعات داخلی را دوست دارند. او گفت: «ما مجبور به معامله نبودیم. ما به عنوان زنان و به عنوان زنان رنگین پوست سابقه طولانی در برابر طوفان داریم، بنابراین این برای ما تازگی ندارد.»

چگونه سرمایه گذاران در حال حاضر توهین بازی می کنند (حرف های آنها، دو سنت ما)

اعتقاد دیکسون – که بنیان‌گذاران اقلیت‌ها ممکن است آمادگی بیشتری برای بازنشستگی داشته باشند، زیرا قبلاً یکی از این اقلیت‌ها را داشته‌اند – هم در جای خود احساس می‌کند و هم ظریف. بله، بنیان‌گذاران مختلف هنوز نسبت به همتایان همگن خود بودجه‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر نامتناسب کمتری دریافت می‌کنند، که باعث می‌شود با پولشان هوشمندتر شوند. ما مطالعات زیادی در طول سال‌ها داریم که نشان می‌دهد زنان و تیم‌های متنوع می‌توانند کارآمدتر از سرمایه باشند.

در عین حال، اگر حتی دلارهای کوچکی که به آنها می رسد در خطر باشد، آیا این صنعت بیشتر و بیشتر از مکان منصفانه تر دور نمی شود؟