منو سایت

این کتاب مرا دوباره عاشق الکترونیک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این کتاب مرا دوباره عاشق الکترونیک کرد

بر کسی پوشیده نیست که من طرفدار عکاسی هستم – معروف است که در زمان خودم یکی دو عکس می گیرم – و برای شروع وسایل الکترونیک مکانی جهنمی دارم. در Open Circuits توسط No Starch Press، نویسندگان Windell Oskay، یکی از بنیانگذاران Evil Mad Scientist Laboratories، و Eric Schlaepfer، خالق مجموعه محبوب اکانت های رقیب قدیمی توییتر زمان لولهدر مورد زیبایی خلاقانه (و خلاقیت زیبا) الکترونیک صحبت می کند.

مدارهای باز تا حدودی یک کتاب تاریخ، بخشی یک کتاب عکس برای یک میز قهوه و تا حدودی سفری به زندگی درونی الکترونیک، مدارهای باز سفری جذاب در تاریخ الکترونیک است. نویسندگان به بررسی چشم انداز بصری الکترونیک می پردازند، از جمله پاره کردن دسته ای از اجزا برای دیدن آنچه در داخل است، و اضافه کردن شرحی از نحوه عملکرد همه چیز.

آرایه های مقاومت فیلم ضخیم

در تکثیر آرایه‌های مقاومت لایه‌ای ضخیم، نویسندگان زیبایی درونی و بیرونی اجزا را بررسی می‌کنند و جزئیاتی را که در غیر این صورت هرگز متوجه نمی‌شدم – مانند کوتاه کردن علائم سوختگی لیزری – را تداعی می‌کنند. اعتبار تصویر: اریک شلپفر و ویندل اچ. اوسکای.

علاقه مندان به الکترونیک آرایه های مقاومتی را دیده اند – این بلوک های رنگی کوچک روی بردهای مدار چاپی (PCB)، اما اگرچه من احتمالاً صدها، اگر نه هزاران مورد از آنها را در زمان خود لحیم کرده ام، هرگز از فکر کردن به آنچه در داخل می گذرد دست برنداشته ام. . من از فتنه برای کشف بیشتر اجزاء خوشحال شدم. نویسندگان برخی از آنها را جدا کرده اند تا زیبایی ساده، کم بیان و ظریف اجزا را نشان دهند. برای لحظه ای کوتاه به من یادآوری کردند که هنر در همه جا وجود دارد، حتی در وسایل الکترونیکی که ما را احاطه کرده اند.

لامپ رشته ای LED

رشته های LED حاوی صدها LED کوچک در نوارهای میکروسکوپی هستند. فسفر تکان داده می شود تا بدرخشد، که به الیاف فردی ظاهر “الیاف” می دهد. اعتبار تصویر: اریک شلپفر و ویندل اچ. اوسکای.

من دوست دارم که چگونه نویسندگان اجزاء را به صورت بصری بررسی می کنند (و آنها هستند زیبا) و وقت بگذارید و توضیح دهید که چرا اجزا به شکلی که هستند به نظر می رسند. به عنوان مثال، لامپ LED رشته ای متوسط ​​را در نظر بگیرید – من هرگز به این فکر نکردم که آنها چگونه ساخته شده اند یا چرا به نظر می رسند. حالا دیگر هرگز نمی توانم آنها را به همان شکل ببینم.

خازن دیسک سرامیکی

کلاهک های سرامیکی احتمالاً از ساده ترین اجزای موجود هستند. من هرگز به این فکر نکردم که آنها واقعاً می توانند زیبا باشند.اعتبار تصویر: اریک شلپفر و ویندل اچ. اوسکای.

خازن های دیسک سرامیکی نارنجی یک دوجین پنی هستند – تقریباً به معنای واقعی کلمه اگر آنها را در مقادیر کافی سفارش دهید – و در آزمایشگاه های الکترونیک در همه جا حاضر هستند. آنقدر ساده و در عین حال تقریباً شاعرانه از نظر زیبایی، توزیع نسخه اولیه کتاب که ناشر برایم ارسال کرد باعث شد تصمیم بگیرم شگفتی عجیب او را با شما در میان بگذارم.

این کتاب هم‌اکنون با قیمت 40 دلار برای پیش‌فروش در دسترس است و انتظار می‌رود نسخه نهایی آن یک کتاب 300 صفحه‌ای با جلد گالینگور باشد که در ماه سپتامبر یا بیشتر تحویل داده می‌شود. شاید این یک هدیه تعطیلات خوب برای دیوانگان الکترونیکی بصری در زندگی شما باشد.