منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • این گزارش خواستار عضویت اپل در گروه‌های تجاری برای “کاهش” تلاش‌های آب و هوایی است

این گزارش خواستار عضویت اپل در گروه‌های تجاری برای “کاهش” تلاش‌های آب و هوایی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
این گزارش خواستار عضویت اپل در گروه‌های تجاری برای "کاهش" تلاش‌های آب و هوایی است

طبق گزارش جدیدی از پروژه شفافیت فناوری، اگرچه اپل سخت تلاش می کند تا خود را به عنوان یک شرکت فناوری آگاه به محیط زیست معرفی کند، اما اپل به چندین انجمن صنعتی پیوسته است که در تلاش برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای هستند.

بر اساس این گزارش که عضویت اپل در Business Round Table، BusinessEurope و انجمن تجاری تگزاس و غیره اشاره می کند، در اوایل سال 2020، این شرکت عضو فعال چندین “گروه تجاری که به دنبال خنثی کردن گرمایش جهانی بودند” بود. ، به اصطلاح. اپل به درخواست برای اظهار نظر در مورد این گزارش پاسخ نداد.

میزگرد تجاری در میان بسیاری از گروه‌های تحت حمایت شرکت‌ها بود که با مصوبه بودجه 3.5 تریلیون دلاری دموکرات‌ها در سال گذشته مخالفت کردند، که شامل یک طرح 150 میلیارد دلاری برای تقویت توسعه خودروهای الکتریکی و تولید انرژی‌های تجدیدپذیر بیشتر بود. همانطور که انتظار می رفت، گروه تجاری – که اعضای آلفابت، والت دیزنی و سیلزفورس را نیز در نظر می گیرد – در حال مبارزه با قوانین برای افزایش مالیات شرکت ها است.

گروه دیگری که اخیراً در سال 2020 توسط اپل حمایت می شود، انجمن تجاری تگزاس (TAB) در بیانیه ای در سال 2019 علیه “استفاده از نظارت نظارتی بر محیط زیست، که تأثیر ویژه ای در ترویج سیاست های انرژی جایگزین دارد” صحبت کرد. مخالفت این گروه با مقررات سختگیرانه ازن و متان

پروژه شفافیت فناوری می‌گوید: «معلوم نیست که اپل، که تغییرات آب و هوایی را «مشکل تعیین‌کننده زمان ما» می‌نامد، چگونه می‌تواند رابطه خود با TAB را با موقعیت زیست‌محیطی خود تطبیق دهد. این گروه مدافع همچنین از تاریخچه اپل خواست تا با اصلاح قوانین حقوقی که هدف آن محدود کردن زباله های الکترونیکی است، مخالفت کند.