منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • باتری دوربین با شارژر داخلی USB-C برنده جایزه امروز «نمی‌دانستم به آن نیاز دارم» برنده شد.

باتری دوربین با شارژر داخلی USB-C برنده جایزه امروز «نمی‌دانستم به آن نیاز دارم» برنده شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
باتری دوربین با شارژر داخلی USB-C برنده جایزه امروز «نمی‌دانستم به آن نیاز دارم» برنده شد.

من 600 صد شارژر USB-C در همه جا دارم. در ماشینم، کنار تختم، در حمام، در گاراژ، در کیف دوربینم. می دانی چه چیزهایی را هرگز به یاد ندارم که بسته بندی کنم؟ شارژر دوربین من بله، می‌توانید باتری را با خود دوربین برای اکثر دوربین‌های سونی آلفا شارژ کنید، اما هیچ عکاسی که به خود احترام می‌گذارد وقت آن را ندارد – شما خیلی مشغول عکس‌برداری هستید! Nitecore با باتری فوق‌العاده هوشمند خود با سوکت USB-C داخلی کمک می‌کند. از هر آجر یا باتری USB-C برای شارژ باتری های دوربین خود در حال حرکت استفاده کنید.

خود باتری‌ها باتری‌های لیتیوم یونی استاندارد 7.2 ولت و 2250 میلی‌آمپر ساعت هستند که تقریباً با باتری‌های NP-FZ100 خود سونی قابل مقایسه هستند. البته، این چیزها با قیمت 80 دلار یا بیشتر به فروش می رسند، و سایر باتری های Nitecore تقریباً نصف آن به فروش می رسند. این شرکت قیمت را فاش نکرد و برای باتری های شارژی USB-C خود مبلغی را ارائه نکرد. به‌عنوان عکاسی که هم فراموشکار است و هم اغلب در برنامه‌ریزی از قبل ناتوان است، خوشحال می‌شوم که همان قیمتی را بپردازم که سونی برای بسته‌های باتری InfoLithium خود می‌پردازد، فقط برای راحتی در شارژ کردن آن‌ها در هر جایی که آب آن تمام شد.

این یکی از آن نوآوری‌هایی است که می‌گویید، «خب… لعنتی، چرا همه باتری‌ها اینطور نیستند!» تولیدکنندگان باتری، اگر در حال خواندن این مطلب هستید، سفارشات خود را دارند. مقداری مدار شارژ را در باتری های خود قرار دهید و اجازه دهید من در حال حرکت شارژ کنم.