منو سایت

بازار آزاد مالت در حال خرید بازار مشاوره Comatch است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بازار آزاد مالت در حال خرید بازار مشاوره Comatch است

زمان آن فرا رسیده است که صنعت بازار آزاد خود را تثبیت کند. استارت آپ فرانسوی Malt در حال خرید Comatch است، یک بازار رقابتی که بر مشاوران و کارشناسان صنعت متمرکز است. Comatch ابتدا در آلمان عرضه شد، به این معنی که مالت نیز با این خرید در بازار آلمان دو برابر می شود. شرایط معامله فاش نشده است، اما شامل ترکیبی از حقوق صاحبان سهام و وجه نقد است.

مالت به عنوان بازاری آغاز شد که توسعه دهندگان، طراحان و سایر تکنسین های آزاد را با شرکت های استعدادیابی ترکیب می کند. این استارت آپ پول زیادی جمع آوری کرد و توانست 340000 فریلنسر را در بسیاری از کشورهای اروپایی جذب کند.

مالت در ابتدا محدود به بازار فرانسه بود، در چند سال گذشته به آلمان، اسپانیا، بلژیک، هلند و سوئیس گسترش یافت. 40000 شرکت برای یافتن یک فریلنسر یا چندین فریلنسر به مالت روی آورده اند.

مشتریان شامل Unilever، Lufthansa، Bosch، BlaBlaCar، L’Oréal و Allianz هستند. همانطور که می بینید، بسیاری از شرکت های بزرگ در مقطعی از مالت استفاده کرده اند.

مالت به طور انحصاری بر مشاغل آزاد بسیار ماهر متمرکز است که می توانند در هنگام ظهور یک پروژه جدید شکاف را پر کنند. علاوه بر توسعه دهندگان، مالت اکنون فرصت هایی را برای متخصصان بازاریابی و ارتباطات، طراحان گرافیک و غیره ارائه می دهد.

استفاده از پلتفرمی مانند مالت می تواند به ویژه زمانی مفید باشد که به عنوان یک فریلنسر شروع به کار می کنید و شبکه بزرگی از سرنخ ها ندارید. مالت همچنین به شما در مراقبت از اسناد اداری کمک می کند. فریلنسرها می توانند مستقیماً از مالت مشتریان خود را شارژ کنند و البته مالت مقدار کمی را می گیرد.

تا آنجا که به Comatch مربوط می شود، این شرکت تقریباً از همین مدل پیروی می کند، اما با تمرکز خاص بر روی مشاوران مدیریت و کارشناسان صنعت. مالت تاکنون به طور خاص مشاوران تجاری را هدف قرار نداده است. بنابراین، شرکت وارد یک عمودی جدید می شود.

“Comatch یک قهرمان در زمینه بازارهای مشاوره تجاری است. به‌عنوان شرکت دیگری که رویکرد «اول جامعه» مالت را به اشتراک می‌گذارد، و استعدادهای ما را در قلب محصول و چشم‌انداز تجاری‌مان برای آینده کارمان قرار می‌دهد، ما مشتاق و هیجان‌زده هستیم تا دو دنیای خود را از فریلنسرهای بسیار ماهر متحد کنیم. در بیانیه ای یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مالت وینسنت هوگ.

مالت همچنین می خواهد به یک بازار مستقل در اروپا تبدیل شود. Comatch 15000 فریلنسر را در 9 بازار استخدام کرده است و هر دو شرکت با 80 درصد از شرکت‌های CAC 40 و DAX 40 که سهام عمومی دارند کار می‌کنند. Comatch یک فرصت هیجان‌انگیز برای رشد خارجی است.

پس از این خرید، مالت اهداف بلندپروازانه ای دارد. تا سال 2024، این شرکت انتظار دارد 1 میلیارد یورو در حجم تجارت تولید کند. و مالت قصد دارد تا پایان سال 2022 150 کارمند دیگر را استخدام کند.

مالت در حال جمع آوری 97 میلیون دلار با برآورد 489 میلیون دلاری برای بازار توسعه دهندگان مستقل خود است.