منو سایت

بازار NFT کوین بیس در حال شروع ضعیف است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بازار NFT کوین بیس در حال شروع ضعیف است

کمی بیش از دو هفته از زمانی که کوین بیس بازار NFT مورد انتظار خود را برای کاربران منتخب بتا در لیست انتظار راه اندازی کرد، می گذرد. اوایل این هفته، این شرکت این سرویس را برای عموم راه‌اندازی کرد – و تجارت کالاهای کلکسیونی دیجیتال کند است.

بر اساس CoinMarketCap، Coinbase دارای حجم 24 ساعته 3.2 میلیارد دلاری و نزدیک به 2.5 میلیون بازدید در هفته است. طبق اطلاعات Dune Analytics که توسط hildobby جمع آوری شده است، از زمان راه اندازی آن در 20 آوریل، فروش Coinbase NFT در مجموعه کوچکی از 1287 کاربر به 668668 دلار رسیده است.

پس چرا بیشتر حجم کل بورس و پایه مصرف کننده به بازار NFT آن سرازیر نمی شود؟

اگرچه پلتفرم NFT کوین بیس نسبتاً جدید است، اما انتظار عملکرد بهتری برای دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان دارید.

یک منبع نزدیک به کوین‌بیس که به شرط ناشناس ماندن صحبت کرد، گفت که داده‌های Dune Analytics تعداد کل افرادی که برای این پلتفرم ثبت‌نام کرده‌اند را ارائه نمی‌کند.

این منبع گفت: “آماری وجود دارد که می گوید تعداد کل کاربران NFT Coinbase به اشتباه به عنوان تعداد افراد روی پلتفرم معرفی شده است.” افراد زیادی ثبت نام نکرده اند – افراد زیادی معامله کرده اند.

در مقام مقایسه، OpenSea، بزرگترین بازار NFT جهان، تا 20 آوریل نزدیک به 3.5 میلیارد دلار حجم NFT با تقریباً 350000 کاربر داشت. حجم OpenSea تمام شد 500000 درصد بالاتر نسبت به Coinbase NFT در این بازه زمانی.

طبق گزارش The Block، OpenSea همچنین بیشترین سهم از حجم بازار NFT را به خود اختصاص داده است و پس از آن، LooksRare و Magic Eden از NFT قرار دارند. اما حتی در مقابل رتبه دوم LooksRare که تا 20 آوریل 1.5 میلیارد دلار حجم NFT با بیش از 21000 کاربر داشت، بازار NFT Coinbase راکد بود.

Coinbase NFT بازار خود را در 4 می به روی همه باز کرد. از آن زمان، تعداد کاربران هر روز کاهش یافته است، hildobby’s داده ها نشان می دهد.

نیک اونیل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران The Nifty، به TechCrunch گفت: «انتظار از جایی که باید در حال حاضر باشد، انتظارات را برآورده نمی کند. “محصول بیش از حد توسعه یافته است. ما همیشه این اتفاق را می بینیم.”