منو سایت

بازی جدید پوکمون از سری اصلی در پایان سال 2022 عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بازی جدید پوکمون از سری اصلی در پایان سال 2022 عرضه می شود

کنار، هر چه که «ریمیکس کافه پوکمون» باشد – نسل نهم پوکمون در راه است. امروز صبح، Pokémon Presents Pokémon Scarlet and Violet را معرفی کرد که جدیدترین سری از بازی‌های Pokémon از زمان عرضه Pokémon Sword and Shield در اواخر سال 2019 است. بازی‌های Nintendo Switch قرار است اواخر سال 2022 منتشر شوند.

تریلر فوق العاده دراماتیک را اینجا ببینید:

از تریلر، گرافیک شبیه به بازی اخیراً منتشر شده (و بسیار خنده دار) “Pokémon Legends: Arceus” به نظر می رسد، اما فیلم ممکن است گیم پلی واقعی را نشان ندهد، بنابراین اگر دوباره با Pokemon از سراسر جهان ملاقات کنیم، هنوز در هوا باقی است. در Arceus کار می‌کند، اما اجازه دهید پوکمون را بکشیم، لطفاً دوباره. نه از نظر فنی یک بازی جهان باز، اما این نزدیکترین چیزی است که فرنچایز پوکمون به ماجراجویی Breath of the Wild دارد).

ما تعدادی از دوستان آشنا مانند Magnemite، Lucario، Hoppip، Drifloon، Combee، Meowth، Pikachu و دیگران را در تریلر می بینیم، اما تنها پوکمون جدیدی که می بینیم، نسل 9 مبتدی است که هنوز نامی از آنها برده نشده است. (به روز رسانی: ظاهراً این دوستان جدید عبارتند از: Sprigatito، «پوکمون گراس گراس پوکمون دمدمی مزاج و توجه جو»؛ Fuecoco، «پوکمون فایر کروک آرام که کارها را با سرعت خودش انجام می دهد» و کواکسلی، «پوکمون اردک جدی و منظم». از من بپرسید که چگونه هر یک از آنها را تلفظ کنم.)

ما اینجا یک سه گانه عجیب داریم. یک بچه گربه کوچک علف هرز (به راحتی انتخاب من است)، یک دایناسور سیب شکل، یک نوع آتش (پتانسیل جدی برای تکامل نهایی در اینجا، ناامید نشوید) و یک پوکمون آبی که به معنای واقعی کلمه شبیه اردک دونالد است – به بخش حقوقی دیزنی

در اخبار دیگر در مورد پوکمون، این نمایش اعلام کرد که پوکمون های منطقه آلولا اکنون در “پوکمون گو” ظاهر خواهند شد، برخی به روز رسانی های کوچک برای “Diamond and Pearl” و “Arceus”، چند پوکمون جدید برای بازی در “Pokémon Unite” وجود دارد. و بازی های جانبی “Pokémon Masters EX” و … نمی دانم، چیزی جدید در هر چیزی “Pokémon Cafe Remix” باشد.

خودتان در تکرار برنامه صبحگاهی متوجه شوید: