منو سایت

بازی جدید Niantic Peridot به شما حیوانات خانگی مجازی بسیار شیرین می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بازی جدید Niantic Peridot به شما حیوانات خانگی مجازی بسیار شیرین می دهد

به یاد دارید که از نینتندوگ های خود در نینتندو DS مراقبت کردید؟ یا شاید شما تاماگاچی خود را در کلاس سوم گرفتید تا مطمئن شوید که می توانید مدفوع پیکسلی او را بشویید؟ خالق Pokémon Go Niantic همان انرژی را به بازی موبایل واقعیت افزوده Peridot آینده خود می آورد.

پریدوت ها (یا به اختصار نقطه ها) حیوانات مجازی و جادویی هستند که شبیه پوکمون های خیالی هستند (اما از نظر خوب؟). هدف بازی این است که از کودکی تا بزرگسالی از پریدوت خود مراقبت کنید، به آن غذا بدهید و آن را برای پیاده روی در دنیای واقعی ببرید. در راستای تلاش Niantic برای یک “متارور دنیای واقعی”، Peridot شما ممکن است از شما بخواهد که به یک نقطه مورد علاقه در نزدیکی قدم بزنید یا نوع خاصی از غذا را پیدا کنید. Niantic می گوید که وقتی با Peridot خود در یک دوربین مبتنی بر واقعیت افزوده بازی می کنید، Dot شما می تواند انواع مختلف زمین مانند چمن، شن، آب یا خاک را تشخیص دهد. بسته به جایی که هستید، نقطه شما انواع مختلفی از آیتم ها را دریافت می کند و کاربران را تشویق می کند که به دنبال مکان های مختلف برای بازی بگردند.

شبکه ای از اسکرین شات های بازی Peridot

اعتبار تصویر: نیانتیک

هر Peridot منحصر به فرد است، با شخصیت ها، بصری ها، دوست داشتن ها، دوست نداشتن ها و توانایی های متفاوت. نیانتیک یک سیستم پرورشی ایجاد کرده است که گفته می‌شود «پس از نحوه عملکرد DNA در زندگی واقعی، رنگارنگ است. [blending] بهترین دسترسی‌های دست‌ساخته و تولید رویه‌ای. “بازیکنان تشویق می‌شوند تا امتیازات خود را پس از رسیدن به سن رشد برای باز کردن کهن الگوهای مختلف نقاط، مانند تک‌شاخ، طاووس، یوزپلنگ، برج حمل. “خرگوش” یا “ماهی دلقک”. بازتولید، بازیکنان باید از نقاط خاص مورد علاقه بازدید کنند (شاید به عنوان یک باشگاه در Pokémon Go).

اخیراً، Niantic بازی Pikmin Bloom را در ماه اکتبر منتشر کرد، که یک سفر به همان اندازه پر ارزش است که از شما دعوت می کند تا با تیم نهال گل خود قدم بزنید. بلافاصله پس از آن، این شرکت بازی Harry Potter: Wizards Unite خود را متوقف کرد، اما ویژگی‌های دیگر مانند پرچم‌دار Pokémon Go همچنان سود هنگفتی را برای توسعه‌دهنده AR به ارمغان می‌آورد و در سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار خرید درون‌برنامه‌ای به ارمغان آورد. در ماه نوامبر، Niantic در یک پست وبلاگ اظهار داشت که 9 بازی و برنامه در دست توسعه هستند، از جمله Transformers: Heavy Metal، بازی ای که به کاربران اجازه می دهد با روبات های غول پیکر (شاید به اندازه Peridot مفید نباشد) مبارزه کنند.

Peridot آزمایش بتا نرم افزاری را در این ماه در بازارهای منتخب در فروشگاه App و Google Play آغاز خواهد کرد. تریلر بازی جدید Niantic Peridot را اینجا ببینید:

Niantic 300 میلیون دلار به ارزش 9 میلیارد دلار برای ساخت “متاور دنیای واقعی” جمع آوری می کند.