منو سایت

باز کردن گنجاندن برای زنان رنگی در web3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
باز کردن گنجاندن برای زنان رنگی در web3

در روز جهانی زن، Bain Capital Crypto با شور و شوق تیم سرمایه‌گذاری جدید خود را با کلاژی از عکس‌ها اعلام کرد که نشان می‌دهد طیف جدید آن فقط از مردان تشکیل شده است.

زنان در تمام بخش‌های صنعت کریپتو به آن توجه کرده‌اند. در مواجهه با واکنش، توییت اصلی بود حذف شدهBain Capital Crypto به این اختلاف روی آورد و اعلام کرد لیدیا هیلتون به عنوان شریک مدت کوتاهی بعد.

در حالی که این حرکتی در مسیر درست بود، ما احساس کردیم مهم است که چالش‌های تنوع صنعت کریپتو را بررسی کنیم – و چگونه می‌توان بر آنها غلبه کرد – از طریق منشور زنان سیاه پوست.

طبق تعریف، web3 یک چشم انداز الهام بخش برای تکرار جدید اینترنت است. پس چرا آن را به همان روشی که وب 2.0 انجام دادیم بسازیم؟

چرا سلسله مراتب محرومیت را در این دوره جدید بازسازی کنیم؟ این توییت تنها یکی از بسیاری از مواردی است که چالش گنجاندن و توانایی گسترش تاثیر ارز دیجیتال از طریق تنوع را برجسته می کند.

چه کسی از ظهور ارز دیجیتال سود می برد؟

فقدان زنان برای استفاده از رشد مالی ارزهای دیجیتال به طور نامتناسبی بر زنان رنگین پوست تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، 16 درصد از هنرمندان NFT را زنان تشکیل می دهند و تنها 5 درصد از گردش مالی صنعت چند میلیارد دلاری را دریافت کرده اند. از نظر نهادی، زنان سیاه پوست تنها 4 درصد از سرمایه گذاران رمزارز در سراسر جهان را تشکیل می دهند.

با این حال، این اختلاف پیچیده است. زنان و رنگین پوستان بیشتر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند. حدود 44 درصد از معامله گران ارزهای دیجیتال رنگین پوست و 41 درصد را زنان تشکیل می دهند.

جوامع سیاه‌پوست و آمریکای لاتین به پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال منجر می‌شوند، به طوری که 23 درصد از سیاه‌پوستان آمریکایی و 24 درصد از لاتین تبارها این دارایی‌ها را دارند، در حالی که تنها 11 درصد از آمریکایی‌های سفیدپوست این دارایی‌ها را دارند.

چگونه ممکن است گروهی که تمایل بیشتری به سرمایه گذاری ارزی دارند، توزیع ناعادلانه ثروت دریافت کنند؟

اسکرین شات از یک توییت پاک شده از استفان کوهن در Bain Crypto Capital که یک تیم کاملاً مرد را اعلام می کند.

اعتبار تصویر: توییتر