منو سایت

باشه، ایلان، لعنتی نکن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
باشه، ایلان، لعنتی نکن

تلاش ایلان ماسک برای خرید توییتر امروز با پیروزی این غول فناوری به پایان رسید. مهم نیست که ما چه فکر می‌کردیم، زمانی که توییتر مشغول چرخش واگن‌های محافظتی خود با قرص‌های سمی بود، معامله انجام شد و خب، اینجا هستیم.

پس از بیش از یک دهه در توییتر و چند صد هزار توییت به نام من – حذف شده در دسته های 100000 یا بیشتر، من برای پاکسازی جدید دیر هستم – من کم و بیش در توییتر بزرگ شدم و در اواسط سال 2007 دوباره به آن ملحق شدم. ماه من 18 ساله شدم. این باعث می شود که پلت فرم انتشار برای من بسیار بیشتر از یک شرکت رسانه اجتماعی عمومی باشد یا یک استارتاپ سابق که مدت هاست از جوانان شرکتی خود پیشی گرفته است.

توییتر مال من است در خانه. این اولین چیزی است که در صبح چک می کنم و معمولاً آخرین چیزی است که قبل از خواب تماشا می کنم. گاهی اوقات مجبور می‌شدم تلفنم را از اتاق خوابم بیرون کنم تا توییتر بیشتر نشود. من او را به شدت دوست دارم و زندگی می کنم. در توییتر دوستانی پیدا کردم، از توییت‌های بی‌پایان کار پیدا کردم و با انواع افراد در این سرویس آشنا شدم. این اتاق نشیمن لعنتی من است.

پس ایلان، با او لعنتی نکن.

توییتر کامل نیست و هرگز هم نبوده است. من همیشه با انتخاب محصولات یا تصمیمات خط مشی شرکت موافق نبودم. اما کاری که توییتر در بیشتر عمر خود انجام داده است این است که در حین کار به فیدهای سری زمانی خود دسترسی داشته باشد تا در حین کار بر روی مشکل هرزنامه، تا حد امکان فضای لازم برای گفتار را حفظ کند. کار میکند.

وظیفه ایلان این است که به نوعی راهی به جلو بیابد که پلتفرم را برای افراد بیشتری جذاب تر کند. برخی از آنچه که مالک جدید شرکت باید در اعلامیه خود بگوید خوب به نظر می رسد – “[making] توییتر با بهبود محصول با ویژگی‌های جدید، ایجاد الگوریتم‌های منبع باز برای افزایش اعتماد، شکست دادن ربات‌های هرزنامه و احراز هویت همه بهتر از همیشه است – اما این لیست کاملی نیست. احراز هویت همه افراد باعث ایجاد نویز در فضای رمزنگاری می شود، به عنوان مثال، جایی که ناشناس بودن و ناشناس بودن شبه ارزش های اصلی جامعه در نظر گرفته می شوند. ویژگی های جدید می تواند خوب یا منحرف کننده باشد. ناوگان بد بودند، اما Cosmas خوب هستند.

شما نمی توانید فقط مزخرفات جدید را در توییتر پرتاب کنید و آن را بهتر کنید. اگر این کار را انجام دهید، هر هیولایی به سبک فرانکشتاین را که فیسبوک تبدیل شده و اینستاگرام به آن تبدیل شده است، دریافت خواهید کرد. توییتر خوب است زیرا یک کار کوچک را به خوبی انجام می دهد و به طور کلی به آن پایبند است. بیشتر ممکن است بهتر نباشد.

از نظر اسپم، به سلامتی. وقتی در طول استفاده منظم از توییتر از شرکت یاد می کنم، مایلم پست های هرزنامه کمتری برای پشتیبانی Coinbase دریافت کنم. اما تا زمانی که گام‌های اشتباه احتمالی بی‌پایان به نظر می‌رسند، تلاش من با توییتر به‌عنوان یک کاربر پایان‌ناپذیر نیست. بیایید امیدوار باشیم که ایلان داشته باشد یک مشت از ایده های بسیار قوی و اینکه این لیست کمی متفاوت از آن چیزی است که او تاکنون به تفصیل توضیح داده است. در غیر این صورت، او برخی از طرفداران اصلی خود را ناراحت می کند: یعنی لژیون های Dogecoin که پس از مدت ها هنوز معتقد هستند.

اینجا نشستن و سؤالات معمولی زیاد آسان است. مثلا ماسک زمان خود را چگونه متعادل می کند. چه کسی پس از تکمیل و تسویه تصاحب، یا اینکه آیا کارکنان باقی می‌مانند، عملیات روزانه را مدیریت می‌کند. همه اینها مهم است، اما با کلاه روزنامه نگاری من و کلاه سفارشی من، فقط امیدوارم ایلان توییتر را خراب نکند. این خانه من است.

گاهشماری کامل حماسه ایلان ماسک-تویتر