منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • باشگاه پنگوئن بازنویسی شده توسط دیزنی بسته شده است، وب سایتی که توسط پلیس لندن مصادره شده است

باشگاه پنگوئن بازنویسی شده توسط دیزنی بسته شده است، وب سایتی که توسط پلیس لندن مصادره شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
باشگاه پنگوئن بازنویسی شده توسط دیزنی بسته شده است، وب سایتی که توسط پلیس لندن مصادره شده است

“دنیای ما در اطراف ما در حال فروپاشی است.” شایعات در بین بازیکنان پیچید، اتهامات مربوط به درگیری حقوقی با دیزنی و تحقیقات پلیس لندن به عنوان عناصر دنیای مجازی در زمان واقعی ناپدید شد زیرا بازیکنان آخرین پیام های دیوانه وار خود را از طریق آواتارهای پنگوئن رنگارنگ خود ارسال می کردند.

بیش از 140000 کاربر در سرور Discord برای بازی عضو بودند تا به امروز که هر پیامی در Discord ناپدید شد. اکنون وب سایت بازی اطلاعاتی را نشان می دهد که توسط پلیس شهر لندن ضبط شده است.

در سال 2007، دیزنی کلاب پنگوئن، بازی نقش آفرینی کودکان را که به عنوان اولین معرفی من به طرفداران آنلاین بود را به مبلغ 700 میلیون دلار خریداری کرد. حتی در آن زمان، به‌عنوان کودکی که زمینه کمی برای خرید در صنعت فناوری داشت، خرید پیش‌گویی به نظر می‌رسید (حداقل دوستان من در انجمن‌های Miniclip اینطور فکر می‌کردند، جایی که من با تقلب ادعا می‌کردم 13 ساله هستم). اما در نهایت ما که از طرفداران فداکار سورتمه و بازی های رقص مجازی بودیم از این بازی بزرگ شدیم و زمانی که 200 میلیون کاربر داشت، بازی به دلیل عدم علاقه در سال 2017 متوقف شد. دیزنی سعی کرد بقیه بازیکنان را منتقل کند. به یک بازی موبایل جدید به نام Club Penguin Island، اما تنها یک سال دوام آورد.

اما از زمان پایان کلوپ پنگوئن – زمانی که کوه یخ در نهایت به یک لحظه احساسی عجیب خم شد – همیشه بازسازی هایی برای بزرگسالان نوستالژیک وجود داشته است تا روزهای خود را با جمع آوری پفک، رقصیدن در پیتزا فروشی و ممنوعیت دویدن زنده کنند.

در حالی که متا به شدت در تلاش است تا مردم را به بازی Horizon Worlds وادار کند و تفسیر او از متاورس را بپذیرند، بازسازی طرفداران Club Penguin همچنان محبوب است. حتی موزیسین مستقل Soccer Mommy که زمانی برای رالی برنی سندرز افتتاح شد، در آوریل 2020 کنسرتی را در Club Penguin Rewritten اجرا کرد.

فقط یک پیام در Discord باقی مانده است که اوایل صبح امروز توسط یک مدیر منتشر شده است:

مدیر برنامه گفت: “CPRewritten بلافاصله به دلیل درخواست کامل دیزنی خاموش می شود.” ما داوطلبانه کنترل وب‌سایت پلیس را برای ادامه تحقیقات مربوط به حق چاپ خود فراهم کرده‌ایم.»

TechCrunch با پلیس لندن و دیزنی تماس گرفت تا این اتهامات را تأیید کند، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.

پیام به Club Penguin Rewritten Discord Server

اعتبار تصویر: اسکرین شات توسط TechCrunch

این اولین بار نیست که دیزنی از این IP شکایت می کند که دیگر از آن استفاده نمی کند. بی بی سی گزارش داد که در سال 2020، دیزنی Club Penguin Online را تعطیل کرد، نسخه دیگری از این بازی که بیش از یک میلیون بازیکن جدید در طول همه گیری به دست آورد. ظاهراً این سایت مملو از پیام های نژادپرستانه، همجنسگرا هراسی، یهودستیزانه و جنسی است و مردی که در این سایت نقش داشته به ظن داشتن پورنوگرافی کودکان دستگیر شده است.

سلب مسئولیت قانونی Club Penguin Rewritten در وب‌سایت آن، به‌روزرسانی شده در آوریل 2020 و از طریق Wayback Machine در دسترس است، این بازی آزار و اذیت و عبارات زشت یا متعصبانه را ممنوع می‌کند. شاید دیزنی می خواست Club Penguin Rewritten را ببندد زیرا این سایت درآمد تبلیغاتی ایجاد می کند. اما به قول یک پیرمرد توییت از سال 2017، Club Penguin Rewritten از پول آگهی برای پرداخت هزینه سرورهای وب استفاده می کند، سپس بقیه را اهدا می کند. مشخص نیست این سیاست تا چه زمانی ادامه داشته است. برخی از کاربران Reddit خاطرنشان کرده‌اند که این بازی قابلیتی را راه‌اندازی کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد در ازای دریافت هدیه در بازی، تبلیغی را تماشا کنند، که ممکن است آلارم‌های میکی موس را نیز فعال کرده باشد.

با این وجود، سرقت IP، سرقت IP است. اما همچنین بازی سرگرم کننده با پنگوئن ها یک بازی سرگرم کننده با پنگوئن ها است. آه

با کسب اطلاعات بیشتر، این داستان را به روز خواهیم کرد.

باشگاه پنگوئن در حال بسته شدن است

ویدیوی Cosmos – پنگوئن باشگاه بزرگسالان برای ارتباطات و کار – جمع آوری 2.6 میلیون دلار از LocalGlobe