منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بایدن به تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان در ایالت اتحادیه نگاه خواهد کرد

بایدن به تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان در ایالت اتحادیه نگاه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بایدن به تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان در ایالت اتحادیه نگاه خواهد کرد

قبل از اولین سخنرانی پرزیدنت بایدن در مورد وضعیت اتحادیه، کاخ سفید برنامه هایی را برای مقابله با بحران سلامت روان کشور اعلام کرد و تأثیر رسانه های اجتماعی بر کودکان و نوجوانان را برجسته کرد. این موضوع برای برخی از اعضای کنگره از اهمیت بالایی برخوردار است، به ویژه پس از آن که فرانسیس هاگن، گوینده، تعدادی از اسناد داخلی لعنتی را از فیس بوک (متا کنونی) فاش کرد، از جمله شواهدی مبنی بر اینکه شرکت از تأثیر منفی آن بر نوجوانان آگاه است.

به گفته کاخ سفید، پرزیدنت بایدن از کنگره خواهد خواست که حفاظت از حریم خصوصی را تقویت کند، تبلیغات هدفمند برای کودکان را ممنوع کند، و از شرکت های فناوری خواهد خواست که جمع آوری اطلاعات شخصی کودکان را متوقف کنند.

فناوری معمولاً نقش مهمی در سخنرانی‌های مربوط به وضعیت اتحادیه بازی نمی‌کند، و بایدن با توجه به بحران فوری‌تر، ممکن است حتی امشب به این موضوعات نپردازد. حمله روسیه به اوکراین. با این وجود، رئیس جمهور از پلتفرم های رسانه های اجتماعی خواست تا از ایمنی جوان ترین کاربران خود محافظت کنند. بانوی اول، دکتر جیل بایدن، حتی هاوژن را به عنوان یک مهمان ویژه به این مراسم دعوت کرد و توجه رئیس جمهور را به حمایت از او نشان داد، که جرقه ای از پنج جلسه استماع سنا با مدیران رسانه های اجتماعی را آغاز کرد.

فرانسیس هاگن، افشاگر فیس بوک، در برابر سنا شهادت داد

رئیس جمهور معتقد است نه تنها ما باید از داده ها و حریم خصوصی کودکان محافظت بسیار قوی تری داشته باشیم، بلکه باید از پلتفرم ها و سایر ارائه دهندگان خدمات دیجیتال تعاملی خواسته شود که سلامت، ایمنی و رفاه کودکان را در اولویت قرار دهند و تضمین کنند. جوانان بالا کاخ سفید در یک نشست خبری گفت: سود و درآمد در طراحی محصولات و خدمات آنها.

این زبان یادآور لفاظی های هاگن در طول سخنرانی هایش در کنگره است، زیرا او بارها پس از مصاحبه 60 دقیقه ای خود یادآور شد که از دیدگاه او به عنوان یک کارمند سابق، فیس بوک سود را بر ایمنی ترجیح می دهد.

رئیس‌جمهور همچنین طرحی را برای سرمایه‌گذاری حداقل 5 میلیون دلاری برای تحقیق در مورد اینکه چگونه رسانه‌های اجتماعی به ما آسیب می‌رسانند و از چه مداخلات بالینی و اجتماعی می‌توان برای مقابله با این آسیب استفاده کرد، تشریح کرد. وزارت بهداشت و خدمات انسانی همچنین یک مرکز ملی برای تعالی در رسانه های اجتماعی و سلامت روان راه اندازی خواهد کرد که به مردم در مورد تأثیر استفاده نوجوانان از رسانه های اجتماعی آموزش می دهد.

همچنین انتظار می‌رود بایدن از کنگره بخواهد که تبلیغات و جمع‌آوری اطلاعات هدفمند بیش از حد برای کودکان را ممنوع کند. قانون حفظ حریم خصوصی کودکان آنلاین (COPPA) که در سال 2000 لازم‌الاجرا شد، هدف آن محدود کردن ردیابی و ارجاع به کاربران زیر 13 سال است، اما این قانون نمی‌تواند اجرا شود مگر اینکه پلتفرم ثابت کند که از سن کاربران خود آگاه است. بنابراین استفاده از COPPA اغلب آسان نیست، زیرا کودک می تواند به سادگی روی قسمت “بله، من 13 ساله هستم” کلیک کند و به محتوایی که برای او در نظر گرفته نشده است دسترسی پیدا کند.

برخی از قانونگذاران قبلاً سعی کرده اند COPPA را به روز کنند تا آن را مؤثرتر کنند. سناتور اد مارکی (D-MA) و سناتور بیل کسیدی (R-LA) سال گذشته لایحه‌ای را پیشنهاد کردند که جمع‌آوری اطلاعات شخصی کاربران 13 تا 15 ساله را بدون رضایت آنها برای شرکت‌های اینترنتی غیرقانونی می‌کند. این قانون همچنین یک “دکمه حذف” ایجاد می کند که به کاربران (یا والدین آنها) اجازه می دهد تا داده هایی را که یک شرکت درباره آنها جمع آوری کرده است را به صورت دستی حذف کنند.

سناتورها پس از پنج جلسه استماع با رهبران فنی، قانون ایمنی کودکان را به صورت آنلاین پیشنهاد می کنند

مفهوم «دکمه حذف» همچنین در کتاب ایمنی آنلاین کودکان (KOSA) که اخیراً معرفی شد، که توسط سناتور ریچارد بلومنتال (D-CT) و سناتور مارشا بلکبرن (R-TN) معرفی شد، ظاهر شد. در اوایل ماه اکتبر، یوتیوب، تیک تاک و اسنپ در یک جلسه استماع سنا توافق کردند که والدین باید بتوانند اطلاعات مربوط به کودکان یا نوجوانان خود را به صورت آنلاین حذف کنند.

جلسه توجیهی کاخ سفید همچنین به این موضوع می پردازد که چگونه محتوای سرویس شده الگوریتمی می تواند اثرات منفی بر سلامت روان، به ویژه در میان زنان جوان رنگین پوست داشته باشد.

«جستجوی «دختران سیاه پوست»، «دختران آسیایی» یا «دختران آمریکای لاتین» اغلب محتوای مضر از جمله پورنوگرافی را به جای الگو، اسباب بازی یا فعالیت بازمی گرداند. پلتفرم‌ها روشی را شکل می‌دهند که فرزندان ما درک کنند که چه چیزی ممکن است و به فرصت‌ها دسترسی دارند.” ما باید اطمینان حاصل کنیم که پلتفرم‌ها و دیگر سیستم‌های بهبودیافته الگوریتمی علیه فرزندان ما تبعیض قائل نمی‌شوند.»

چندین قبض وجود دارد شنا کرد از طریق کنگره در چند سال گذشته، که هدف آن رسیدگی به موضوعاتی است که کاخ سفید در این جلسه توجیهی بیان می کند، اما تعداد کمی از آنها حتی به پذیرش آنها نزدیک شده اند. حتی زمانی که قانونگذاری به اندازه کافی برای تبدیل شدن به قانون حرکت می کند، گاهی اوقات به آنچه در نظر گرفته شده است نمی رسد. در سال 2018، رئیس جمهور سابق ترامپ امضا کرد مبارزه با قانون قاچاق جنسی آنلاین (FOSTA) در قانون. همانطور که از نامش پیداست، این قانون برای محدود کردن ترافیک در نظر گرفته شده بود، اما در عوض به سادگی شرایطی را ایجاد کرد خطرناک تر برای کارگران جنسی با رضایت دوجانبه.

اظهار نظر بایدن در مورد رسانه های اجتماعی و سلامت روان علاوه بر هزینه 5 میلیون دلاری برای تحقیق و ایجاد مرکز ملی تعالی در رسانه های اجتماعی و سلامت روان، صرفاً منعکس کننده آن چیزی است که سال ها در کنگره مورد بحث قرار گرفته است. اما این گزارش‌ها تایید می‌کنند که بایدن حداقل به زندگی آمریکایی‌ها در فضای مجازی توجه دارد.

رئیس جمهور امشب در ساعت 9 شب به وقت شرقی خطاب به ملت. ما با تمام به روز رسانی ها در کاخ سفید و رسانه های اجتماعی گزارش خواهیم داد.