منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • بایننس تاییدیه نظارتی را در فرانسه دریافت کرد و راه را برای تقویت در اروپا هموار کرد

بایننس تاییدیه نظارتی را در فرانسه دریافت کرد و راه را برای تقویت در اروپا هموار کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بایننس تاییدیه نظارتی را در فرانسه دریافت کرد و راه را برای تقویت در اروپا هموار کرد

بایننس، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، تاییدیه نظارتی را برای ارائه خدمات دارایی دیجیتال در فرانسه، اولین کشور اروپایی که چنین مجوزی دریافت می کند، دریافت کرده است، این شرکت روز پنجشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد.

چراغ سبز توسط مقامات بازار و بانکی کشور ارائه شد و ماه ها پس از چندین شکست نظارتی که قاره با آن مواجه بود، اعلام شد.

چانگپن ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، که با نام CZ نیز شناخته می شود، در بیانیه ای گفت: «تنظیمات مؤثر برای پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال ضروری است.

در ماه نوامبر، رگولاتور صنعت مالی فرانسه گفت اگر بایننس می‌خواهد برای راه‌اندازی یک مرکز منطقه‌ای در پاریس حمایت نظارتی کند، باید روی «تطابق با قوانین مبارزه با پولشویی» تمرکز کند. بریتانیا در ماه اوت بیانیه‌ای صادر کرد و اعلام کرد که این شرکت رضایت کتبی برای کار در آنجا ندارد. آلمان نیز هشدار مشابهی صادر کرد.

بایننس به دنبال نشان دادن تعهد خود به انطباق و ارتقای اکوسیستم بلاک چین به قانون‌گذاران اروپایی بود. در ماه نوامبر، بایننس اعلام کرد 100 میلیون یورو برای “حمایت از توسعه بلاک چین و اکوسیستم ارزهای دیجیتال فرانسه و اروپا” و راه اندازی یک مرکز تحقیق و توسعه در فرانسه سرمایه گذاری خواهد کرد.

بایننس که در اصل در چین مستقر بود، پس از ممنوعیت گسترده ارزهای دیجیتال در پکن، تا حد زیادی از این کشور خارج شد. بسیاری از شرکت های رمزنگاری مستقر در چین، دفتر مرکزی خود را به سنگاپور منتقل کرده اند، که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای برای استارت آپ های بلاک چین است. طبق گزارش ها، بایننس همچنان به دنبال خانه جدیدی است و در ماه دسامبر اعلام کرد که درخواست مجوز خود را پس می گیرد و فعالیت های خود را در سنگاپور تعطیل می کند.

Multis می‌خواهد پایه مالی سازمان‌های رمزنگاری محلی را بسازد