منو سایت

بایننس معامله Luna و UST را در اکثر جفت‌های نقطه‌ای خود پس از سقوط متوقف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
بایننس معامله Luna و UST را در اکثر جفت‌های نقطه‌ای خود پس از سقوط متوقف کرد

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم، تجارت توکن‌های Terra (Luna) و TerraUSD (UST) را در Terraform Labs در اکثر جفت‌های نقطه‌ای خود متوقف کرد، و همچنین برای Luna، علاوه بر این، در همه جفت‌های حاشیه‌ای متقاطع و جدا شده پس از یکی از جفت‌ها، معامله را متوقف کرد. بزرگترین سقوط در تاریخ ارزهای دیجیتال

این حرکت، که به دنبال صرافی‌ای انجام شد که در اوایل پنجشنبه، حمایت از معاملات آتی توکن‌های لونا را لغو کرد، زمانی انجام شد که آزمایشگاه‌های Terraform، محموله‌های توکن لونا در گردش را از 386 میلیون سه روز پیش به بیش از 6.5 تریلیون افزایش داد (طبق گفته Terrascope، ابزاری که آمار Terra را ردیابی می‌کند). در تلاش برای پاس دادن نماد خواهر خود، یک سکه ظاهراً پایدار برای بازیابی وابستگی 1 به 1 خود به دلار.

به روز رسانی: مدت کوتاهی پس از انتشار این داستان، آزمایشگاه های Terraform گفت او بلاک چین Terra را متوقف کرد و تلاش کرد تا “برنامه ای برای بازیابی آن ارائه کند.” این دومین بار است که بلاک چین Terra امروز مسدود می شود. اوایل پنجشنبه، آزمایشگاه Terraform برای جلوگیری از هرگونه هک، شبکه را برای مدت کوتاهی تعطیل کرد.

TerraUSD، به اصطلاح سکه پایدار الگوریتمی، قصد دارد جایگزینی برای دلار باشد و با Luna در هم آمیخته شود، که ارزش ثابتی ندارد. برنامه این است که اگر ارزش TerraUSD به زیر 1 دلار کاهش یابد، می توان آن را “سوزانید” و با Luna با 1 دلار معاوضه کرد و بالعکس.

اما زمانی که TerraUSD در اوایل این هفته به زیر 1 دلار رسید، دلیل آن هنوز تایید نشده است.طرح الگوریتمی آزمایش شد و از کار افتاد.

اینجاایمان به جامعه کریپتو و فروش وحشتناک تهاجمی باعث شد که قیمت لونا از حدود 80 دلار در اوایل این هفته به 0.00000011 دلار کاهش یابد. ارزش UST در زمان انتشار 3 سنت بود.

آزمایشگاه‌های Terraform در تلاش هستند تا راه‌هایی را بیابند – از جمله تلاش برای جمع‌آوری پول – برای حل این وضعیت، اما تاکنون بدشانس بوده است.

بایننس معامله Luna و UST را در اکثر جفت‌های نقطه‌ای خود پس از سقوط متوقف کرد

تغییر در ارزش UST در این هفته. (تصویر و داده: Binance)

سقوط Terra UST با تنظیم مقررات، زندگی را برای رمزارزها دشوارتر خواهد کرد