منو سایت

با افزایش نیاز به درمان باروری، خانواده آینده سرمایه جدیدی به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با افزایش نیاز به درمان باروری، خانواده آینده سرمایه جدیدی به دست می آورد

کمتر از یک سال پس از استفاده از یک تمدید کوچک سری A، Future Family، استارت آپی که هدف آن مقرون به صرفه‌تر کردن خدمات باروری مانند IVF و فریز تخمک است، با 25 میلیون دلار بودجه سری بازگشته است.

Munich Re Ventures دور را رهبری کرد و TriVentures، MS&AD Ventures و ORIX و سرمایه گذاران موجود Aspect Ventures، Mindset Ventures، at.inc/ و OurCrowd به آن پیوستند. آخرین دور به شرکت 150 میلیون دلار در کل بودجه می دهد که شامل 100 میلیون دلار تسهیلات اعتباری اعلام شده در سال 2018 است.

ما تقریباً پنج سال است که Future Family را پوشش می دهیم – می توانید همه چیز را در اینجا بخوانید – و بنیانگذار کلر تامکینز را در حالی که او و تیمش با هم همکاری می کنند تا با کلینیک ها همکاری می کنند را دنبال کرده ایم تا همه قیمت ها برای روش ها از قبل آماده شوند و صورتحساب ها از قبل پرداخت می شوند، بنابراین هیچ هزینه پنهان یا شگفت انگیزی وجود ندارد.

این شرکت برنامه های وام 60 ماهه ای را ارائه می دهد که از 300 تا 475 دلار در ماه متغیر است و مواردی مانند روش های بالینی، کارهای آزمایشگاهی و داروها را پوشش می دهد.

در سال 2021، تامکینز به TechCrunch گفت که به دلیل انتظار افرادی که در طول همه‌گیری جهانی منتظر هستند تا با درمان رو به جلو حرکت کنند، انتظار دارد میزان فعالیت رکورددار باشد. و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاد. نتیجه این بود که حجم ناخالص تراکنش های Future Family – حجم بیمارانی که تأمین مالی می کند – در سال 2021 300 درصد افزایش یافت. این شرکت همچنین کارکنان خود را دو برابر کرد.

انتظار می رود نرخ رشد حتی سریع تری برای امسال و در سال 2023 داشته باشد، زیرا بسیاری از مردم قبلاً به این بیماری همه گیر روی آورده اند. او به آمار CDC اشاره کرد که نشان می‌دهد حدود 20 درصد از آمریکایی‌ها در سال‌های آینده به مراقبت‌های باروری نیاز خواهند داشت و از آنجایی که افراد در مراحل بعدی زندگی برای تشکیل خانواده منتظر می‌مانند، از هر 8 نفر یک نفر ناباروری مرتبط با سن را تجربه می‌کند. اکثر مردم یک ماشین را تامین مالی می کنند، بنابراین برای تامکینز طبیعی است که با هزینه متوسط ​​یک چرخه لقاح آزمایشگاهی 12400 دلار – مشابه قیمت یک ماشین – مردم مایل به تامین مالی درمان های باروری هستند.

بودجه جدید Future Family را قادر می سازد تا شبکه خود را گسترش دهد، روی کارکنان و توسعه محصول سرمایه گذاری کند و کانال های جدید را کشف کند. تامکینز اشاره کرد که اخبار بیشتری در نیمه دوم سال خواهد بود.

کلر تامکینز، بنیانگذار و مدیرعامل Future Family به تک کرانچ گفت: «ما شاهد چنین عملکرد قوی با رشد و شتاب شرکت بودیم، بنابراین ما علاقه مند به افزایش در نیمه دوم سال گذشته بودیم. تشکیل خانواده هرگز سخت تر از سال 2022 نبوده است، فقط بین ناباروری مرتبط با سن و هزینه مراقبت بسیار زیاد است. Future Family یک راه حل منحصر به فرد ارائه می دهد، اکنون بخرید، بعداً برای مراقبت های بهداشتی پرداخت کنید که منطقی است و برنامه های ماهانه آسانی دارد.

با وجود تعلیق COVID-19، جستجو برای خدمات باروری ادامه دارد