منو سایت

با بازگشت مردم به دفتر، برانچ مجموعه جدیدی از مبلمان را ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
با بازگشت مردم به دفتر، برانچ مجموعه جدیدی از مبلمان را ایجاد می کند

Branch، یک شرکت مبلمان اداری مستقر در نیویورک، در دو سال گذشته تمرکز خود را بر تجهیز تمام کارهای خانه با محصولات اصلی خود اختصاص داده است. او اکنون آماده است تا برخی از محصولات جدید را روانه بازار کند، از جمله برخی برای کسانی که خارج از خانه به دفتر او باز می گردند.

به گفته هیز، این شرکت در سال 2019 توسط گرگ هیز، سیب ماهاپاترا و وریتی سیلوستر راه اندازی شد، بنابراین مردم می توانند مبلمان درجه یک را بدون مراجعه به نمایندگی خریداری کنند و به طور متوسط ​​50 درصد در خرید از خرده فروشان سنتی صرفه جویی می کنند.

ما شروع شرکت را با دفاتر شرکت ها و ملاقات آن با همه گیری جهانی در سال 2020 ثبت کردیم که شامل برخی کاهش ها و انتقال به مبلمان اداری خانگی بود. هیز از آن زمان به TechCrunch گفته است که این حرکت راهی را به Branch برای متحد کردن و گرفتن برخی از بادهای کلان افرادی که بیش از حد انتظار از خانه کار می کنند، داده است.

او افزود: “ما از طریق موجودی خود در حدود یک ماه فروختیم و سال 2020 را برای تامین هزینه های خود صرف کردیم، و وارد سال 2021 شدیم که فکر می کردیم آیا تجارت واقعی در اینجا وجود دارد.” «به همین دلیل است. ما در سال 2020 600 درصد رشد کردیم و سپس این رشد را در سال 2021 چهار برابر کردیم. امسال قصد داریم دوباره آن را سه برابر کنیم.

COVID-19 تقریباً این استارتاپ مبلمان اداری را از بین برد. مراجعه به دفاتر خانگی می تواند او را نجات دهد

برانچ، وریتی سیلوستر، گرگ هیز، سیب ماهاپاترا

بنیانگذاران شعبه چپ، Verity Sylvester، Greg Hayes و Sib Mahapatra. اعتبار تصویر: شبیه

خط مبلمان این شرکت شامل صندلی های ارگونومیک، میزهای ایستاده، ایستگاه های کاری برای تیم ها، کابینت های اسناد، مبلمان اتاق های کنفرانس و تقسیم فضا می باشد. قیمت صندلی ها از 250 دلار تا 400 دلار متغیر است، در حالی که میزها از 500 دلار تا 1000 دلار متغیر است.

هیز گفت، برانچ 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرد، برخی در سال 2019 و برخی دیگر در سال 2020، در حالی که نرخ ارز متوسط ​​هشت رقمی برای آن سرمایه ایجاد کرد.

این شرکت اکنون 10 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است، این بار در سری A، عمدتا برای تمرکز بر عرضه محصولات جدید. تزریق سرمایه توسط Springdale Ventures انجام شد و شامل Maywic Select Investments، Group RMC و Agya Ventures است. همچنین گروهی از سرمایه گذاران انفرادی از صنایع پروتکل و مستقیماً به مصرف کنندگان، از جمله بنیانگذار تشک Saatva، ریکی جوشی، بنیانگذار Convene، رایان سیمونتی و بنیانگذار Outer، Jiake Liu، درگیر هستند. سرمایه گذاران موجود نیز شرکت کردند، از جمله Nine Four Ventures، Alate Partners، RRE و سرمایه گذار فرشته Ben Zises.

هیز افزود: «ما مسیر طولانی را در محصولات اصلی خود، به ویژه برای بازار کار خانگی طی کرده بودیم، اما توسعه محصولات مبلمان جدید دشوار بود و می‌خواستیم آن را به درستی انجام دهیم. “این افزایش به ما اجازه می دهد تا کارمندان خوبی را استخدام کنیم، محصولات عالی را راه اندازی کنیم و فناوری پیرامون مبلمان بسازیم تا راه جدیدی برای تعامل با آنها و بهینه سازی دیجیتال با زنجیره تامین وجود داشته باشد.”

او فناوری Branch را به دو صورت در تعامل می‌داند: یکی اینکه کاربران اولین کسانی باشند که راه‌اندازی می‌کنند، از جمله ارگونومی و یک برنامه کاربردی زیباتر که به افراد راهنمایی می‌کند چگونه صندلی یا میز خود را تنظیم کنند. علاوه بر این، تعامل بهتری با پشتیبانی مشتری، سفارش محصول و گیمیفیکیشن وجود خواهد داشت.

در بخش سازمانی، شرکت نقصی را در روش‌هایی که مدیران اداری می‌توانند مبلمان اداری خود را مدیریت کنند، دید. به عنوان مثال گزارش آسیب یا پیکربندی فضای طبقه.

با بازگشت کارمندان بیشتری به دفتر، شعبه متوجه شد که درآمد شرکت در سه فصل گذشته 500 درصد رشد کرده است. نقطه شیرین او تعداد کارمندان بین 20 تا 200 نفر است و بیشتر کسب و کار او از مشتریانی است که به مدیران دفتر خود درباره مبلمان می گویند.

علاوه بر این، شرکت از صاحبخانه هایی که می خواهند محل خود را از قبل مبله کنند، تجارت دریافت می کند. هیز انتظار دارد که این نوع مشتری 10 درصد از کسب و کار شعبه را که قبل از همه گیری جهانی چندان بالا نبود، نمایندگی کند.

در مورد بودجه جدید، Brunch از آن برای ایفای برخی نقش های کلیدی، از جمله رئیس طراحی مبلمان، بازاریابی، فروش و عملیات استفاده کرد. قبلا این تیم کمتر از 20 نفر بود. این شرکت همچنین بر توسعه محصول و تحقیق و توسعه متمرکز است و همچنین به دنبال یک فروشگاه رفاه احتمالی در پایان سال است.

هیز گفت: “ما به دلیل طراحی خود مشهور می شویم و یک برند طراحی محور هستیم.” «به همین دلیل است. این یک صنعت بزرگ است، بزرگتر از همه، اما هیچ هاری یا آلبردی در فضای مبلمان وجود ندارد، بنابراین ما در راه تبدیل شدن به یک رهبر در اینجا هستیم.

10 سرمایه گذار فناوری پروپتکن، عصر بهتری را برای مکان های مسکونی و تجاری پس از همه گیری می بینند